reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

wysluchajcie i mojej spowiedzi:

1. nie - cycek moglby nie przezyc :-)
2. nie bo karmie tylko piersia
3. nie - persil sensitive ale za to plukanie leci 3-4 razy
4. nie - chyba ze jakies falbanki trza albo kolnierzyk
5. nie - nigdy tak nie robilam
6. tak
 
reklama
wysluchajcie i mojej spowiedzi:

1. nie - cycek moglby nie przezyc :-)
2. nie bo karmie tylko piersia

RUBI uwielbiam Twoje komentarze :-D:-D:-D:-D
Co do pytań to 2 pierwsze pkt. jak wyżej;-)
3.piorę wszystko w JELPIE - nasze rzeczy też
4.prasuję wszystko - bo lubię ;-)
5. włosy suszymy suszarką :baffled:
6.smarujemy - linoderm po każdej zmianie, sudokrem jak jest zaczerwieniona
7. zmieniam przed każdym karmieniem - co daje jakieś 2,5 - 3h. W nocy jak się obudzi.
 
Ania, Oliwia wcale mało włosów nie ma!!

Też nie planowałam myć główki codziennie, ale matka natura podjęła decyzje za nas...
 
No teraz nie, ale jak się urodziła to malusio było. Teraz jej ładnie rosną i ma długie na 3,5 cm tylko, ze nie widać na zdjęciach, bo to blondyna. No ale ty ostatnio widziałaś :-).
 
Pieluchę zmieniam mniej więcej co 2-3h, chyba, że z gaci się snuje to wtedy wiadomo. :-) W nocy nie zmieniam, dopiero gdzieś kolo 5, przed karmieniem.
Głowę myję co 2 dzień, ale przy każdym kąpaniu ma zmoczona. A tak w ogóle to pojawiła się ciemieniucha u Młodej, ale taka przylepiona do skóry, a nie sypiąca się jak łupież. Cholera nie wiem co z tym zrobić :-(
 
reklama
Do góry