reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

Dziewczyny to mam jeszcze jedn pytank bo mały ma nalotna języku po mleczku i siostra mi mwiła że trzeba dać mu na smoczek |APHTIN żeby mu to zeszło bo jak będzie miał tego nalotu dużo to mu będzie przeszkadzać....
Ale ja nie wiem czy tak małemu dziecku można podać to:eek:
I czy w ogóle na ten nalot trzeba coś stosować????
 
reklama
Dziewczyny to mam jeszcze jedn pytank bo mały ma nalotna języku po mleczku i siostra mi mwiła że trzeba dać mu na smoczek |APHTIN żeby mu to zeszło bo jak będzie miał tego nalotu dużo to mu będzie przeszkadzać....
Ale ja nie wiem czy tak małemu dziecku można podać to:eek:
I czy w ogóle na ten nalot trzeba coś stosować????
na nalo nic sie nie stosuje- mozna go zetrzec gazą i jesli sie go zetrze tzn. ze to był nalot a nie plesniawki

a na plesniawki podobno aphtin nie jest taki dobry bo powracaja, lepszy jest krem na recepte od pediatry

moja tez ma nalot ale nawet nie scierałam jeszcze - to od mleczka

mam nadz. ze to nieplesniawki;-)
 
na nalo nic sie nie stosuje- mozna go zetrzec gazą i jesli sie go zetrze tzn. ze to był nalot a nie plesniawki

a na plesniawki podobno aphtin nie jest taki dobry bo powracaja, lepszy jest krem na recepte od pediatry

moja tez ma nalot ale nawet nie scierałam jeszcze - to od mleczka

mam nadz. ze to nieplesniawki;-)
http://www.fotosik.pl

Wczoraj byłam u pediatry, bo moja ma pleśniawki. Dostała lek na recepte i mam przecierać gazą zmoczoną w tym płynie języczek małej.

Malbertka Twoja mała ma typowy nalot od mleczka.

mojej Malutkiej dziś odpadł kikut pepowinki hurrraaaaaaaaa!!!

Moja pomimo 9'tej doby życia nadal ma kikucik. Pediatra powiedziała, ze z pępuszkiem wszystko ok. Ciekawa jestem ile to może jeszcze potrwać :baffled:
 
A to moze byc tez nalot od mleczka??:eek: Ja nie wiedzialam...i dzwonilam dzisiaj do poloznej pytac co mam kupic na plesniawki:szok: Nie wiem co moja mala ma...ja tego nie odrozniam,jutro przyjdzie polozna to obada.Jezeli tylko nalot to znowu niepotrzebnie kupilam kolejny ''specyfik''i to wcale nie tani...pozaopatrywalam sie tez w przerozne preparyty na kolke,co majatek w aptece za nie zostawilam a jak narazie nie sa mi wcale potrzebne...i bardzo dobrze,tylko,ze to polozna kazala mi kupowac a ja glupia kupowalam.:shocked2:
 
[QUOTE=mitemil

Moja pomimo 9'tej doby życia nadal ma kikucik. Pediatra powiedziała, ze z pępuszkiem wszystko ok. Ciekawa jestem ile to może jeszcze potrwać :baffled:[/QUOTEMitemil,moja ma 8 dobe i tez jeszcze nie odpadl.....czytalam ze moze nawet do 2 tyg jeszcze siedziec....:sorry:
 
Moja ma 11 dni i nadal ma kikut suchy ,ale jeszcze nie odpadł:-(.Kurcze wczoraj "zagotowałam " małą i ma troszke potówek co z nimi zrobić ma któraś jakąs radę?
 
reklama
nie wiem czy tu pisac, mam taki problem- rzepy od pampersów słabo trzymaja zakładaniu, a dziś w nocy nawet jeden całkiem puścił:shocked2:, czy Wy też tak macie?

i jeszcze jedno, jakoś nie zawsze wyczuję Małego i wtedy Starszy Sikawkowy;-) polewa mi podkład, ubranko i pól pokoju:szok:, najczesciej mamy tak w nocy. Chce zeby był czysty przed jedzeniem, a jeszcze nie bardzo krzyczał jeść.
 
Do góry