reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

No właśnie zastanawiałam sie nad poscielą i wypełnieniem czy może cos nie tak,i własnie dlatego sie poci.
Posciel mam z drawxu a wkład kuopiłam tez nie najtańszy bo około 70zł wiec chyba nie jest jakies najgorsze,ale mały w wozku tez sie poci czy w foteliku.


Sabinko w pampersie czy rapersie?
Bo rapersy to chyba rodzaj spiochów no nie?juz sama nie wiem czy głupot nie gadam

rampers to tak jak body tylko . a dokładniej:

CUDO Ubranko dla Małego Mężczyzny - RAMPERS 62 (399532252) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
No dzieki kochane,tak myslalam ze to to ale nie wiedzialm ze tak sie nazywa,Dorek tez ma kilka szt z biedronki kiedys mu kupilam chyba po 5zl,wiec luz fajne.
 
dziunia moze Beata ci pomoze bo pracuje w aptece
ja kiedys ogladalam program i bylo o np.Raid co do kontaktow sie wklada i mowili ze to dla nas nie za bardzo a co dopiero dla dzieci!
wiec najlepiej zapytac Beate albo lekarza;-)

wspolczuje wam tych komarow
tutaj w N.zimy sa porzadne i komarow jak na lekarstwo a mieszkam przy lesie
 
w tym roku nie ma zawiele komarów ale wczoraj jeden gdzieś się przemycił i pogryzł Oliwcie, to urządzenie z chicco to jakaś nowość nie wydziela zapachu tyko ultradżwięki i jest specjalnie dla takich maluszków więc wydaje się bezpieczne, a co do "rajdu " to mamy ale nie włanczamy ze względu na małą , te opary mogłyby jej zaszkodzić , nie chce teżjej smarować niczym na noc
 
dziunia moze Beata ci pomoze bo pracuje w aptece
ja kiedys ogladalam program i bylo o np.Raid co do kontaktow sie wklada i mowili ze to dla nas nie za bardzo a co dopiero dla dzieci!
wiec najlepiej zapytac Beate albo lekarza;-)

wspolczuje wam tych komarow
tutaj w N.zimy sa porzadne i komarow jak na lekarstwo a mieszkam przy lesie

my mamy moskitiere w oknie więc komarów brak:-D
 
Dziunia spróbuj to z ultradzwiekami bo po co na noc smarować.U nas tez komarów jak na lekarstwo ale na działce plaga.Ja jak już to Off delicate uzywam albo taki homeopatyczny ale tez jak podaję młodej cebionmulti to komary i inne ją nie tykają
 
Czym usunąć plame która zaschnęła na ubranku została uprana i nadal widnieje
jest jeszcze szanasa
Dorek strasznie zaczął świnić ciuszki
 
reklama
Do góry