reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

chciałam napisać ze poszłam po te hagisy do biedronki ale nie było rozmiaru wiec stałam i patrzałam na te pieluchy dada i ze względu na problemy z pupą Doriana zdecydowałam sie je kupić

Powiem tylko tyle REWELACJA za 29.9 zł
POLECAM,na moje lepsze od pampersów pod względem jakości i wykonania,elastyczne boczki,piękne wzory ąz młody je bierze i ogląda ,nie przeciekają i co najważniejsze w 2 dni pupa Doriana doszła do zdrowia :))))
POLECAM PIELUSZKI DADA :)
 
reklama
chciałam napisać ze poszłam po te hagisy do biedronki ale nie było rozmiaru wiec stałam i patrzałam na te pieluchy dada i ze względu na problemy z pupą Doriana zdecydowałam sie je kupić

Powiem tylko tyle REWELACJA za 29.9 zł
POLECAM,na moje lepsze od pampersów pod względem jakości i wykonania,elastyczne boczki,piękne wzory ąz młody je bierze i ogląda ,nie przeciekają i co najważniejsze w 2 dni pupa Doriana doszła do zdrowia :))))
POLECAM PIELUSZKI DADA :)

co prawda ja sie terz zaopatrzyłam masowo w Huggiesy w Biedronce;-)
ale chyba te DADA potem spróbuje bo moja kumpela ich używa i też mówi że sa bardzo fajne. Ja do Pampersów kolejdny raz się przekonałam że sa na NIE.
jakos mi nie siadły:baffled:
 
my myjemy zabki sama woda, nawet nie wiedzialam ze mozna pasta
co do pieluszek to uzywamy z rosmanna ale chyba wyprobuje te z biedronki:)
dziewczyny mam pytanie czy ktoras uzywa nawilzaczy powietrza?? jesli tak to jakiej firmy i poprosze o opinie:-)chce kupic bo u nas strasznie sucho w domu jest
 
Jeszcze będąc w ciąży zakupiłam nawilżacz Climatic.Teraz służy nam drugi sezon i jesteśmy bardzo zadowoleni.Mieszkając w bloku mamy bardzo suche powietrze a to urządzonko daje ulgę dla nosa.Niezastąpione przy katarze.Ja polecam.Wiem ze teraz są takie fajne które spełniają jeszcze funkcję oczyszczacza powietrza,ale nie wiem ile kosztują.
Pozdrawiam ciepło.
 
reklama
Do góry