reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
Women jak mały miał tą wysypkę (i potem jak miał ta alergie) to kąpałam w Oilatum. Ale teraz w niczym nie kąpie tylko sama woda.
Tak tylko raz na tydzień jak mam to doleje Oilatum.
Piotrek narazie nie ma już żadnej alergii odpukać więc wystarczy mu teraz woda.
 
Beata no to jestem juz spokojniejsza
elbra chyba tez kupie ten oliatum lub emolium plyn do kapieli
narazie kapie go w samym mydełku nivea,spi juz w spiochach z krótkim rękawkiem i spodenkami,bez skarpetek chyba mu lepiej
 
Mój młody śpi tylko w body z krótkim rękawkiem,ale zaczął się strasznie rozkopywać.
Kołdre zrzuca tylko jak go przykryje :dry:
W sumie to juz ma nogi w górze gotowe do skopania kołdry :baffled:
W śpiworku nie lubi spać to tylko biegam co chwile i nakrywam :blink:
 
u mnie wygląda identycznie anineczka
jak chce go przykryc to juz ma nogi w gorze i sie smieje,a ja mówie do niego
kopyta na dół i zawsze sie chichra do mnie,jak by wiedział o co chodzi.
 
Moja to chyba jakiś mega zmarzluch. Śpi w pajacyku pod kołderką, którą zaciąga sobie na głowę. Położyłam ją kiedyś spać pod kocykiem to budziła się w nocy było jej zimno. Po mamusi chyba tak ma:baffled:
 
Kapik śpi albo w bodzioaku z krótkim rękawkiem albo w rampersie;-) no i jeśli jest przykryty to ewentualnie poszewką od kołderki;-) jemu to gorąco :-) kark rączki nóżki zawsze ciepłe:-)
 
Anineczka,Women u nas sprawa ze spaniem wygląda tak samo jak u Was.Co przykryję to frruuu i kołderka już skopana.Mnie to się wydaje,że takie dzieciaczki po prostu lubią machać nóżkami i wkurzać mamusie:-D:-D:-D.Teraz zakupiłam cienkiego bawełnianego pajaca z długim rękawkiem i jak chce to niech się wykopuje.Przynajmniej wiem,że nie zmarznie.A spocony też nie jest ,więc chyba jest O.K.Dla kuby kupiliśmy pościel razem z kołderką z Ferretti i powiem Wam,że jest super,dzidzia suchutka,świeżutka.Mały poci mi się strasznie gdy śpi z nami.Mam jakąś kołdrę silikonową(miała być oddychająca),ale i tak jest cały mokry,a ja nie.
Pozdrawiamy:tak::tak::tak:.
 
reklama
No właśnie zastanawiałam sie nad poscielą i wypełnieniem czy może cos nie tak,i własnie dlatego sie poci.
Posciel mam z drawxu a wkład kuopiłam tez nie najtańszy bo około 70zł wiec chyba nie jest jakies najgorsze,ale mały w wozku tez sie poci czy w foteliku.


Sabinko w pampersie czy rapersie?
Bo rapersy to chyba rodzaj spiochów no nie?juz sama nie wiem czy głupot nie gadam
 
Do góry