reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

Ile razy wasze dzieci były już u fryzjera?
Dorian zaliczył 3 raz jakies 2 tygo temu,i to juz było prawdziwe męskie strzyżenie hehe
z podcinanymi boczkami itd
teraz ma fajnego iroka stawianego na krem NIVEA dla dzieci oczywiscie heheh
smiesznie wyglada a oto foto
0445127431.jpg
 
reklama
Ile razy wasze dzieci były już u fryzjera?
Dorian zaliczył 3 raz jakies 2 tygo temu,i to juz było prawdziwe męskie strzyżenie hehe
z podcinanymi boczkami itd
teraz ma fajnego iroka stawianego na krem NIVEA dla dzieci oczywiscie heheh
smiesznie wyglada a oto foto
0445127431.jpg

Bomba Women my Olce zapuszczamy włoski i narazie nie ścinam bo jej się bardzo krecić zaczęły więc im dłuższe tym bardziej kręcone i fajnie taki nieład wyglada ale nasi młodzi listopadowi męzczyźni jak najbardziej powinni odwiedzić fryzjera na imprezkę roczną:tak::-D
 
Piotrek jeszcze nie był u fryzjera bo nie ma z czym iść;-):cool2:
Jemu dopiero włoski rosną.
I rośnie mu taki irokez. na czubku głowy i w tyle ma włoski a po bokach jeszcze malutko;-)
 
Dorian ma bardzo gęste włosy pewnie za mną ale i pewnie przyczyną drugą było ze jak miał 4 miesiace to maszynką go fryzjerka ogoliła i sie wzmocniły ale tak szybko rosną mu włosy ze 2 miesiące i masakra na głowie hehe
A ta fryzurka mi sie podoba i mysle ze fajnie mu w niej.

co do dziewczynek to ja tez bym nie obcięła
pozniej kiteczki,warkocze itd
ochh jak ja bym chciała córeczke
choć ostatnio wróżka powiedziała ze córka za plecami mi już stoi hehe,a wiec wszystko możliwe mała Vanessa jest realna :)))
 
women .....to skutkowalo super ale od jakiegos miesiaca ja sobie moge gadac , miny robic dawac mu cos do zabawy a ten sie smieje , siada i patrzy na mnie ..... takze musze cos innego wymyslec , bo jestem cala spocona po zamianie pieluszki
 
Beata nie scinaj Olce wlosow
moja Milenka ma 3 lata i ani razu jej nawet nie podcinalam wlosow bo po co?
i wiesz,ze non stop slysze komplementy jakie Mili ma cudnie dlugie wlosy :-)

a Dori super wyglada:-)
 
reklama
Dorian ma bardzo gęste włosy pewnie za mną ale i pewnie przyczyną drugą było ze jak miał 4 miesiace to maszynką go fryzjerka ogoliła i sie wzmocniły ale tak szybko rosną mu włosy ze 2 miesiące i masakra na głowie hehe
A ta fryzurka mi sie podoba i mysle ze fajnie mu w niej.

co do dziewczynek to ja tez bym nie obcięła
pozniej kiteczki,warkocze itd
ochh jak ja bym chciała córeczke
choć ostatnio wróżka powiedziała ze córka za plecami mi już stoi hehe,a wiec wszystko możliwe mała Vanessa jest realna :)))

ja tez marzę cały czas o córeczce. super by było mieć parkę:sorry2::-)

jak widzę rózne rzeczy dla dziewczynek w sklepei (głównie ciuszki) to normalnie wariacji dostaje jakie wszytsko bombowe dla małych panienek:cool2:
 
Do góry