reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

czy ktoras moze wie co to jest
pare dni temu zauwazylam ze maly ma kropeczki czerwone i lekko chropowanta skore na plecach w okolicach nerek .....obserwowalam go i dzis juz wiem ze skora w ciagu dnia jest ok tylko przy zetknieciu z woda robi sie czerwonawa tak jakby niki mial alergie skorna
ale dzis nie uzylam nic porocz wody i tez bylo to samo ........
moze ktos mial podobnie ??
przez nastepne 2 dni nie bede go kapac tylko przemyje mokram recznikiem oprocz teg miejsca i zobaczymy ..... ide we wtorek do pediatry na szczepienie ale obawiam sie ze ona nie bedzie nic wiedziala , pediatrzy nie maja pojecia o skorze

jak bylam u dermatlogoga (bo mialy mial troche sucha skore na policzkach i na czolku) to powiedziala mi ze to moze byc skaza bialkowa ale nie musi dostalam krem i od tego momentu jest wszystko ok . Czy myslicie ze to na pleckach moze miec ze skaza cos wspolnego ??
 
reklama
Nie mam bladego pojęcia Mirka,najlepiej skonsultować to własnie z dermatologiem,ale wydaje mi sie jak by Nicolas miał skazę to krem nie pomógł by,tylko specjalną dieta,wiec być może ma uczulenie na coś innego.
 
Mirka ja też nniewiem.
Ale tak jak Women pisze skaza dawałaby o sobie znak za każdym podaniem czegoś mlecznego.A Niki chyba nie jest na jakimś specjalnym mleku dla skazowców?
Jeżeli zauważyłaś,ze to woda to być może ma delikatną skórke w tym miejscu.
Próbowałaś Oliatum?
 
jutro ide to pediatry to sie zapytam ....Oliatum jeszcze nie ale lece teraz do polski to sobie kupie bo tu pytalam w aptece i nie maja ..... tez nie sadze zeby to byla skaza, maly pije co prawda HA1 ale i tak jakby mial skaze to by to nie pomoglo , takie mleko poradzila mi pediatra
 
Dziewczyny czy znacie jakieś sposoby na walkę z potówkami ???
Kurcze mój młody tak okropnie sie poci,przez swoją wagę...
Ubieram go lekko,kąpie codziennie nie wiem
W nocy musi spac odkryty bo tak mu gorąco.

Poradzcie cos
 
Dziewczyny czy znacie jakieś sposoby na walkę z potówkami ???
Kurcze mój młody tak okropnie sie poci,przez swoją wagę...
Ubieram go lekko,kąpie codziennie nie wiem
W nocy musi spac odkryty bo tak mu gorąco.

Poradzcie cos
hmm...mój też kluseczka. Ale potówki wyskakują mu żadko i tylko na szyji z przodu. Też kąpię go codziennie. Także nie wiem nawet czy na potówki jest jakaś rada:sorry2:
A w nocy mój klocuszek spi tylko w body z krótkim rękawem wogóle nie przykryty niczym.
 
a NOO widzisz Elbra,ja swojego kłade nadal w pajacu bo tez spi odkryty i myslalam ze bedzie mu zimno,a zakładasz skarpetki?

Anineczka tak zrobie bo uzywam plynu z oliwką nivea wiec wykąpie dzis w mące


dzieki laski
 
a NOO widzisz Elbra,ja swojego kłade nadal w pajacu bo tez spi odkryty i myslalam ze bedzie mu zimno,a zakładasz skarpetki?

Anineczka tak zrobie bo uzywam plynu z oliwką nivea wiec wykąpie dzis w mące

dzieki laski

bez skarpeteczek;-)
A chciałam ci jeszcze powiedzieć że ja jak używałam płyn do kąpieli Piotrusiowi nivea to musiałam z niego zrezygnować bo wtedy tylko na plecach miał takie własnie krostki ala potówka więc może sprubój go dstawić i zobaczysz może coś zniknie.
Tak piszę z mojego doświadczenia
 
reklama
Dziewczyny czy znacie jakieś sposoby na walkę z potówkami ???
Kurcze mój młody tak okropnie sie poci,przez swoją wagę...
Ubieram go lekko,kąpie codziennie nie wiem
W nocy musi spac odkryty bo tak mu gorąco.

Poradzcie cos
Women mój Michał tak się zawsze bardzo pocił że jak wychodziłam to 2 komplety ubrań brałam pobrali mu nawet badania na chlorki w celu wykluczenia mukowiscydozy.Przeszło mu jak skończył roczek tak jakoś
 
Do góry