reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

Mamcie mam pytanko...
Kapik się strasznie ślini (wiem że to nic nowego :-) hihi) ale robią mu się wkoło ust i troche na policzkach od tej śliny takie kropeczki pryszczyki czy jak to nazwać ...czy jest na to jakiś sposób?????????????
kurde mam krem oilatum soft ale nie działa:-)
PROSZE O POMOC:-) buziak
 
reklama
Piotrusiowi od tych ślin robią sie takie suche policzki i pomaga tylko zwykły krem Bambino. Możesz spróbować.
 
mam dola i nie wiem co to jest..
maly ma krostki na brzuszku, takie czerwone
wczoraj jeszcze bylo kilka a dzisiaj jest juz duzo wiecej :(
od czego to moze byc?
powinnam isc do lekarza??
czy to uczulenie?
 
Asix nie wiem od czego Macius ma te krostki, ale moim zdaniem nie ma co panikowac. Davidek ostatnio mial pod szyjka to bylam u HV i powiedziala ze pewnie od tego ze sie slini, i dopiero jak sie powieksza czy przeniosa w inne partie ciala to udac sie do lekarza.
Zmienialas mu proszek? a moze zle wyplukalas ciuszki? albo sie spocil....:dry:
 
Asix, może to od proszku. U Ingi po zmianie proszku wyskoczyły krostki. Także może to od tego.

A tak apropo, czy nadal używacie proszków do prania dla dzieci?
 
reklama
Do góry