reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

Ja kapie dwojke za jednym zamachem.Matt sie tapla w foczce a Antek sie bawi zabawkami swoimi.
Pozniej ja szoruje Matta a maz Antka.Schodzi nam jakies 15-30 minut.
Po kapieli ja ubieram Matta,karmie i sru do lozeczka.
Maz to samo robi z Antkiem.
Toczymy zawody,ktore szybciej sie wyrobi,ze swoim dzieckiem i szybciej uspi :-D:-D:-D


ja tez sie usmialam-dobre!!! i coz za wspolpraca!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Jakich pieluch uzywacie?
Ktos uzywa innych niz pampers?Moze pochwalic inna firme?
Bo ja mam pampersy i chusteczki rowniez i boje sie zaryzykowac cos innego
My używamy pampers 3 tym razem :-p spróbowaliśmy również Bella Happy ale wystąpiły na pupci jakieś dziwne krosteczki jakby uczulenie więc sobie je darowaliśmy :tak: a co do chusteczek to używaliśmy Pampers (różowy), Bambino i Dzidziuś(obie wersje) i najbardziej do gustu przypadły mi właśnie Dzidziusie :-D:-p ...z chusteczkami Nivea się jeszcze nie spotkałam :dry:
my kupujemy taki duży pak gdzie jest 4 szt plus 2 gratis ( dzidziuś);-)

Jak dlugo kapiecie maluchy?
u mnie też jest z tym różnie ....wszystko zależy od nastroju Amandy :tak:ale ogólnie to lubi się kąpać i rozchlapywać wodę....:laugh2::laugh2::-p
 
reklama
oj nie tylko mleko ale tez soczek i herbatke zwałszcza jak siedzi i ma przycisniety zoładeczek lekarka mowi ze tak moze byc nawet do roku i ze jesli nie zdarza sie to po kazdym posiłku to nie ma powodow do obaw





u mnie dokladnie tak samo jak u kundy wiec mirka nie masz sie chyba co martwic :tak:
 
Do góry