reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
sugar nie same - mojego Davida tez to dotyczy.......niestety:-(
pare dni temu byla health visitor i jak jej pokazalam buzie to powiedziala ze to od proszku, jak sie spocila buzia to zareagowala z proszkiem :baffled: polecila mi kupic jakis bezperfumowy no i nie przegrzewac malucha, a i te krostki i pryszcze delikatnie nacierac szmatka w czasie kapieli a potem naniesc tlusty bezperfumowy krem. No i tak robie, pryszczyki i krostki jeszcze nie zniknely, ale widze znaczna poprawe.
Acha.powiedziala ze jak to srodku pryszcza bedzie zolte to powinnam sie udac do lekarza, tak to nie ma sie czym martwic, no i moj synus nie ma zltego wiec jest ok.

ja sie z tym juz mecze tyle czasu jak zreszta pisalam o tym wczesniej na watku
Napisz na jaki proszek zmienilas-bo ja niby uzywam najdelikatniejszego dla niemowlakow-FIARY i krostki ciagle sa!!!
 
a jak radzicie sobie z suchym powietrzem w domach ??
ja wlasnie dostalam link do super stronki "Mamy mają głos"
można tam dostac do przetestowania nowy produkt spray do noska NIVEA Baby wystarczy zalogowac sie na stronie i wziac udzial w ankiecie:)
oto link:
http://www.nivea.pl/mamymajaglos
spotkajmy sie tam!!!
 
ja sie z tym juz mecze tyle czasu jak zreszta pisalam o tym wczesniej na watku
Napisz na jaki proszek zmienilas-bo ja niby uzywam najdelikatniejszego dla niemowlakow-FIARY i krostki ciagle sa!!!

no ja wlasnie tez uzywam FAIRY, niby taki rekomendowany i tez mam kroski, health vistor polecila mi Surcare, albo Ecover, ze niby nie zawieraja perfum, ale jeszcze nie uzywalam :blink:
 
Czesc Wam

Widze ze wiele z nas ma problemy z krostkami czy plamkami na buzce maluszkow ja borykam sie tak samo z tym.
Jakis czas temu pojawily sie krostki na policzku z jednej strony myslalam ze to normalne i przejdzie samoistnie bo czesto maluszki maja cos takiego jednak to nie zeszlo.
Po jakims czasie zauwazylam ze pojawiaja sie tez na brodzie i z drugiej strony buzki tez na policzku sadzilam ze moze zle wyplukalam ciuszki maluszka wiec wszystkie wzielam i jeszcze raz wyplukalam kilka razy i wyprasowalam a problem nie znikal a sie troche nasilil wiec poszlam wczoraj m.in z tym do lekarza.
Okazalo sie ze maluszek ma zapalenie skory. Skad???nie wiadomo co moze byc przyczyna i lekarz kazal kapac maluszka oprocz emulsji ktora uzywa chyba wiekszosc z nas:-) na zmiane w korze debu i tak samo mam myc mu buzke i dupke przy zmianie pieluszki ta kora debu zobaczymy czy to cos pomoze.
Tak wogole to borykam sie u maluszka w dalszym ciagu z kolkami i dostalam espumisan i czopki w srode ide je odebrac bo musza je najpierw zrobic tez mam nadzieje ze to cos pomoze.

POZDRAWIAM
KARINA
 
no ja wlasnie tez uzywam FAIRY, niby taki rekomendowany i tez mam kroski, health vistor polecila mi Surcare, albo Ecover, ze niby nie zawieraja perfum, ale jeszcze nie uzywalam :blink:

a gdzie go mozna kupic,bo w marketach jak tesco czy asda to nie moge znalezc??

Czesc Wam

Widze ze wiele z nas ma problemy z krostkami czy plamkami na buzce maluszkow ja borykam sie tak samo z tym.
Jakis czas temu pojawily sie krostki na policzku z jednej strony myslalam ze to normalne i przejdzie samoistnie bo czesto maluszki maja cos takiego jednak to nie zeszlo.
Po jakims czasie zauwazylam ze pojawiaja sie tez na brodzie i z drugiej strony buzki tez na policzku sadzilam ze moze zle wyplukalam ciuszki maluszka wiec wszystkie wzielam i jeszcze raz wyplukalam kilka razy i wyprasowalam a problem nie znikal a sie troche nasilil wiec poszlam wczoraj m.in z tym do lekarza.
Okazalo sie ze maluszek ma zapalenie skory. Skad???nie wiadomo co moze byc przyczyna i lekarz kazal kapac maluszka oprocz emulsji ktora uzywa chyba wiekszosc z nas:-) na zmiane w korze debu i tak samo mam myc mu buzke i dupke przy zmianie pieluszki ta kora debu zobaczymy czy to cos pomoze.
Tak wogole to borykam sie u maluszka w dalszym ciagu z kolkami i dostalam espumisan i czopki w srode ide je odebrac bo musza je najpierw zrobic tez mam nadzieje ze to cos pomoze.

POZDRAWIAM
KARINA

mozesz napisac jak wygladaja te krostki u twojego malenstwa??

u mnie tez juz zniknely :tak: zostalo jeszcze tylko pare potowek :sorry2:

a zmienilas proszek???czy samoistnie??
 
Asix ja znalazlam Ecover w coop, nie wiem czy w londynie jest ta siec sklepow, ale podejrzewam ze tak, a krostki mi poznikaly bo znalazlam przyczyne - moj rozek go uczulal, nie wiem czy to przez proszek czy nie, ale narazie go nie uzywam :blink:
 
reklama
Mam pytanie, macie problem z ciemieniuchą? U nas jest strasznie:-(, na początku była na brwiach tylko i udało mi sie ją wyleczyć, teraz zrobiła sie na główce-więc wieczorem daję dużo ciepłej oliwki, nakładam czapeczkę i za godzinę myję głowe szamponem oilatum i wyczesuję, ale to za bardzo nie pomaga:-(, ciemieniucha dalej jest i najgorsze ze nawet pojawiła sie na czole. Zastanawiam sie czy to nie uczulenie jakieś? Wydawało mi sie ze to przez to ze Mała ma duzo włosków, no ale skąd na czole?
 
Do góry