reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

aniam - tak też zrobię:tak:Dzięki! Moja w sumie też na nic poważnego jeszcze nie zachorowała, nawet katarku nie miała, ale wolę na same początki dmuchać, żeby się to w coś poważniejszego nie przerodziło.


Zdrówka dla Matiego!!
 
reklama
Moja mama mowi ze ja z siostra tez stawalysmy tylko na palcach poczatkowo:) moja Olka pomimo trudnosci w gornej czesci ciala zaczyna juz sie opierac nozkami, prostuje je, nieraz staje na paluszkach a czasem ladnie stope postawi:) przy naszej historii dla mnie to tak jak zdobycie M.Everestu :D

kurcze 6dniowe rozwolnienie...juz na sama mysl mnie wzdryga...Pilnuj kochana zeby babel duzo pil, u nas zdarzylo sie w listopadzie rozwolnienie ale trwalo 2,5dnia bez temeratury a i tak juz widzialam w myslach rotawirusa i lozko szpitalne...ja chyba jednak pojechalabym dzis do lekarza...

Zdrowka dla maluchow!
 
Konstancja uwielbia stawac, niestety 7 na 10 razy stajac stoi na zewnetrznej krawedzi stopki, albo na podwinietych palcach. Czy to normalne¿

właśnie miałam o to samo pytać, bo u starszej tak nie pamiętam - albo na paluszkach albo podwija tak, że nawet nie na krawędzi a po prostu na górnej części stopy. Ale to chyba taki początek...
 
ulanka,zielona moja mała też zaczynała stawać na palcach a w tym momencie normalnie stoi na całych stopach więc myślę że to normalne,najpierw dziecko się uczy jak to jest a potem doskonali:-D takie moje skromne zdanie
 
Moja też staje na palcach, więc to chyba norma;-) Wczoraj przy lekarce stawała, lekarka ją brała za rączki i Lena szła, ze 3-4 kroczki jej wyszły:-)
 
Dziewczyny - jak często wymieniacie smoczki od butelek i normalne smoki?

My tych normalnych do ssania miałyśmy 4, aktualnie piąty i szósty jest używany.
Butelkowych do mleka aż tak często nie wymieniam, bo Lena mało MM pije.
A te do herbatek i soczków to bardzo często, bo się farbują, szczególnie od soku z marchwi i mnie to denerwuje, bo wygląda jakby smok był stary i brudny.
 
Dziewczyny - jak często wymieniacie smoczki od butelek i normalne smoki?

My tych normalnych do ssania miałyśmy 4, aktualnie piąty i szósty jest używany.
Butelkowych do mleka aż tak często nie wymieniam, bo Lena mało MM pije.
A te do herbatek i soczków to bardzo często, bo się farbują, szczególnie od soku z marchwi i mnie to denerwuje, bo wygląda jakby smok był stary i brudny.

ja smoczek wymieniam co 2 miesiace a do butelki jeszcze nie zmienialam bo S zadko z niej pije, zazwyczaj kasze raz dziennie. Sok i wode pija z kubka-niekapka. Moim zdaniem jesli smoczki do butelek masz nowe a "tylko" przebarwione to sie tym tak bardzo nie przejmuj.
 
dziewczyny właśnie wrócliśmy od lekarza. Mati ma salmonellę! dziadostwo sie przypałętało! Dostał antybiotyk.Biedulek mój już się tak męczy! byliśmy u naszego prywatnego lekarza i niby mu ufam i zakładam, że wie co mówi. Siedzęjednak teraz i myślę, że nie kazał mi robić żadnych badań, a tak na oko, to nie wiem. Jestem załamana, święta idą a ja niewiadomo czy w szpitalu nie wyląduję!
 
reklama
gosia to dziwne że na oko tak to zdiagnozował,Salmonelle można stwierdzić jedynie po badaniu bakteriologicznym.Jeśli mogę ci coś doradzić to idź jutro do laboratorium analitycznego i zrób małemu posiew na Salmonelle i będziesz spokojna.A lekarz pewnie stwierdził to po objawach ale to nigdy 100% wiele innych schorzeń ma objawy podobne do zakażenia Salmonellą.
 
Do góry