reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

Love nie lubie nikogo straszyc i nie to jest moim zamiarem, ale tak na wszelki wypadek probponowalabym zasiegniecia opini gastroenterologa... u nas byly duze problemy z waga, Olka w wieku 6miesiecy i3tygodni wazyla 4300, teraz ma troche ponad 8miesiecy wazy 6500 ale tylko dlatego ze jest karmiona przez sonde::(
fakt ze nasza historia jest skrajnym przypadkiem i troche juz z Olka przeszlysmy w ciagu tych 8miesiecy ale mi nikt nie proponowal gastrologa, sama to wywalczylam tylko ze u nas mloda nie chciala jesc i mi sie to nie podobalo, gdyby jakis lekarz wczesniej mi zaproponowal wizyte u specjalisty moze obeszloby sie bez sondy...
mam nadzieje ze zadna z Was nie odebrala tego jako straszenie, nie to bylo moim zamiarem...
 
reklama
Oby Borysek się nie zaraził od Babci!
Nasz mały urodził sie 2,400 a teraz wazy 10kg, rosnie jak na drozdzach. Nic dziwnego micha zupki a po zupce obowiazkowo cyc!
Teraz biedulek od wtorku ma niby jelotówke(zdaniem lekarza bo ja sadze ze to zeby) i nie ma apetytu i kupsztale z 10 dziennie. Wiec troszke mniej przybiera! Paka pamperów poszła w tydzien, a miały być na swieta!! cholercia to moje dziecko podlicze!
 
a ja mam nadzieje ze moja chudzina dalej bedzie tak pieknie rosla, cialka nabiera nadal i mam nadzieje ze sondy sie szybko pozbedziemy:)
tego sobie i malutkiej zycze na swieta:)
 
Moja Z je ładnie, zjada nawet sporo. lekarze mówią że jest wszystko w normie , że przybiera równomiernie na wadze.
mówią ze tak juz ma i tyle, ze to genetyczne, ja waze 48kg, moj R 59 , i podobno to dlatego, miala robione badania i wszystko jest ok, tylko dlaczego ja ciągle sie tym martwie ?
 
u nas bylo podobnie...wszystkie badania byly ok, tlumaczono mi to poczatkowo wzmozonym napieciem miesniowym u malej...ale mi to nie dawalo na tyle spokoju ze wyblagalam skierowani do gastroenterologa tylko u nas to juz bylo naprawde ciezko...my tez jestesmy szczupli ja waze 50kg przy wzroscie 169, moj maz 65kg przy 186cm, tym tez na poczatku tlumaczono ze niby w kogo ma byc grubaskiem itp...
Moze skonsultuj sie z Waszym pediatra na temat np wizyty u dietetyka dzieciecego, wiem ze w takich przypadkach ustala sie jakas diete dla dzieci, albo gastroenterolog moglby Wam cos doradzic...zawsze bedziesz spokojniejsza:)
 
reklama
Do góry