reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja byłam 12+2 i też określił się i sie zaskoczyłam ze tak wcześnie ale mówił, ze dziecko współpracowało i idealnie było ułożone by wszystko dokładnie zobaczyć. Powidział "Obraz atlasowy" poczym dodał że widzi rozwijającą się dziewczynkę i nie nastawiałby sie już na chłopaka.

Mega fajnie, że u Was tez tak wczesnie ocenili płeć bo momentami myślałam że może on jakiś bajkopisarz ze tak wcześnie 😂
No ja generalnie widzę mało co 🤣 serce widzę, zebra i ogólny zarys małego człowieka 🤷🏽‍♀️
 
Zarezerwowałam dzisiaj oficjalnie datę mojego USG sprawdzającego płeć ❤️🫣 także 1.05 jadę do innego miasta, do prywatnej kliniki, w której sprawdza mi wszystko, dają 99% pewności na podanie płci poprawnie, a jeśli nie będą w stanie to zaprosza Np za tydzień na darmowe sprawdzenie ponowne ❤️🫶🏼 także zostało mi 18 dni żeby poznać płeć mojego kurczaczka 😅
 
Ja wieczorem odczuwam takie lekkie kłucie, jakby naciągane. Jestem w 12 tygodniu więc macica daje o sobie znać. A Ty w którym tygodniu jesteś? I jak często pojawiają się skurcze?
Ja jestem w 13 tyg, mam to praktycznie codziennie popołudniami. Lekarka się tym zbytnio nie przejęła, ale czego oczekiwać po prowadzeniu ciąży w lux med. Powiedziala żeby magnez brac, ale po 2 dniach jeszcze nie widzę poprawy
 
Ja jestem w 13 tyg, mam to praktycznie codziennie popołudniami. Lekarka się tym zbytnio nie przejęła, ale czego oczekiwać po prowadzeniu ciąży w lux med. Powiedziala żeby magnez brac, ale po 2 dniach jeszcze nie widzę poprawy
Dlaczego uważasz że w luxmed to nie ma czego oczekiwać? Z jakiego jesteś miasta?
Ja też prowadzę w luxmedzie ciążę i mam super lekarkę, ma bardzo dobre opinie i teraz trochę mnie Twoja opinia zmartwiła. Uważasz że po prostu dlatego że to pakiet to nie zajmą się Tobą tak dobrze jak prywatnie bez pakietu?
 
Prowadzę w Warszawie. Moja lekarka tez ma dobre opinie, natomiast ja nie widzę większego zainteresowania z jej strony zgłaszanymi obawami. Dodatkowo ciężko znaleźć wolne terminy do lekarza prowadzącego nawet mając skierowania. Myśle ze jeśli ciąża jest bezproblemowa to lux med się sprawdzi, ale jeśli są jakieś komplikacje to jednak trzeba prywatnie. Ja mocno zastanawiam się nad zmiana. Koleżanka która miała pakiet VIP już zmieniła, wmówiła ze trudno się było dostać na wizyty w międzyczasie, a ona ma ciąże wysokiego ryzyka
 
reklama
Prowadzę w Warszawie. Moja lekarka tez ma dobre opinie, natomiast ja nie widzę większego zainteresowania z jej strony zgłaszanymi obawami. Dodatkowo ciężko znaleźć wolne terminy do lekarza prowadzącego nawet mając skierowania. Myśle ze jeśli ciąża jest bezproblemowa to lux med się sprawdzi, ale jeśli są jakieś komplikacje to jednak trzeba prywatnie. Ja mocno zastanawiam się nad zmiana. Koleżanka która miała pakiet VIP już zmieniła, wmówiła ze trudno się było dostać na wizyty w międzyczasie, a ona ma ciąże wysokiego ryzyka
Jeśli szukasz w Warszawie to ja bardzo polecam Dr Arkadiusza Barana, pracuje w Unicare Wola, szpitalu na Żelaznej, przyjmuje też w przychodni przy szpitalu. Jeśli masz pakiet to wiem że można jakoś się rozliczać, płacisz gotówką i bierzesz fakturę. Poczytaj opinie o nim na znany lekarz, same pozytywne.
Lekarz- człowiek, jestem jego pocjentką od 2017 roku, żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej. Prowadził mi pierwsza ciażę.
Nie macertfimatu FMF do badań prenatalnych, ale odsyła do koleżanki ( Invicta dr Miśta)
 
Ostatnia edycja:
Do góry