reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mnie płeć powiedział lekarz dopiero teraz w skończonym 15tc, ciekawe czy się sprawdzi (ponoc dziewczyna). Ja już mam się umawiać na połówkowe :O
Jeju jak super że jesteś juz w skonczonym 15tc!! ja dopiero 13tc i wydaje mi się wszystko takie odległe! Mi lekarz w 12tc powiedział że 85% dziewczyna ale jeszcze sie nie nastawiam choć mase ludzi poleca go u nas w "celowaniu płci" w tak wczesnym etapie bo sie sprawdzają jego prenatalne. Z chłopcami i dziewczynkami ma ogromnego cela wiec mam nadzieje ze w15tc dowiem sie ze nadal dziewczynka jest z nami ♥ ale super ze juz jesteście tak daleko :D
 
reklama
A na kiedy jesteś umówiona? I w którym tygodniu będziesz? U mnie wypada 12+2 i mam nadzieję, że będzie już coś widać 🤔
Ja byłam 12+2 i wszystko było dokładnie widać, lekarka też płeć widziała, a tydzień później inna potwierdziła, więc mam nadzieję tak zostanie.
14 tydzień to już za późno, bo dziecko jest większe i nie wydać " tych najważniejszych" rzeczy, najpóźniej 13+6 choć czasami dziecko z USG jest dużo większe i lepiej nie zwlekać tyle 😉
 
Jeju jak super że jesteś juz w skonczonym 15tc!! ja dopiero 13tc i wydaje mi się wszystko takie odległe! Mi lekarz w 12tc powiedział że 85% dziewczyna ale jeszcze sie nie nastawiam choć mase ludzi poleca go u nas w "celowaniu płci" w tak wczesnym etapie bo sie sprawdzają jego prenatalne. Z chłopcami i dziewczynkami ma ogromnego cela wiec mam nadzieje ze w15tc dowiem sie ze nadal dziewczynka jest z nami ♥ ale super ze juz jesteście tak daleko :D
Dla mnie też duża ulga, bo jeszcze niedawno krwawilam a teraz już czysti, już mogę zmniejszać dawki progesteronu. Z tej okazji zrobiłam napad na olx i kupiłam sobie ciuchy ciążowe. Przy czym jeszcze mam zgryz z lekarzem prowadzącym, nie do końca mi pasuje.
 
Ja byłam 12+2 i wszystko było dokładnie widać, lekarka też płeć widziała, a tydzień później inna potwierdziła, więc mam nadzieję tak zostanie.
14 tydzień to już za późno, bo dziecko jest większe i nie wydać " tych najważniejszych" rzeczy, najpóźniej 13+6 choć czasami dziecko z USG jest dużo większe i lepiej nie zwlekać tyle 😉
ja byłam w 12+3 i lekarz płeć określił w 100% ☺️
 
ja byłam w 12+3 i lekarz płeć określił w 100% ☺️
Ja byłam 12+2 i też określił się i sie zaskoczyłam ze tak wcześnie ale mówił, ze dziecko współpracowało i idealnie było ułożone by wszystko dokładnie zobaczyć. Powidział "Obraz atlasowy" poczym dodał że widzi rozwijającą się dziewczynkę i nie nastawiałby sie już na chłopaka.

Mega fajnie, że u Was tez tak wczesnie ocenili płeć bo momentami myślałam że może on jakiś bajkopisarz ze tak wcześnie 😂
 
reklama
Do góry