reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Też nie jestem dodana do forum prywatnego, chciałabym ale rozumiem też podejście Dziewczyn i to że nie chcą wpuszczać od razu każdego bo nie da się nikogo zweryfikować przez internet i gdybym należała do tego wątku to również bym się nie czuła komfortowo że może to czytać każdy pierwszy lepszy człowiek z forum…

A Ty Swoim zachowaniem tylko utwierdzasz Dziewczyny w przekonaniu że dobrze robią nie wpuszczając nikogo więcej…
ja po prostu mówię co myślę
 
koleżanka widzę leczy kompleksy na forum i sieje straszny bajzel wśród użytkowniczek.

Otóż Drogie koleżanki.
Prywatny wątek jest założony dla osób, które od początku były aktywne, brały udział w rozmowach, które pozwoliły na weryfikacje tego z kim możemy mieć doczynienia.

Totalnie nie rozumiem Waszej irytacji, bo chciałybyście żeby ktoś obcy czytał w kwestii Waszych przykładowo infekcji intymnych, problemów zdrowotnych lub innych dość krępujących lub przykrych rzeczy?
Jak sama nazwa wskazuje prywatny wątek to prywatne rozmowy. Nie nadające się dla Kasi, Zosi która zaglada z odskoku, lub jest Tomkiem z Poznania jak pisała wyżej Diana.

Z pewnością te, które są aktywne dostaną link do aktywacji prywatnie. Spokojnie.

Takie komentarze są tragiczne jak i sam ton i brak szacunku, który tylko Ciebie koleżanko zweryfikował.

Szczerze Ci współczuje takiej złośliwości w internecie, bo to może oznaczać tylko jak kiepsko odnajdujesz się w życiu codziennym, społeczności czy tez najprościej ujmując w kontakcie z innym człowiekiem.

Wyjmij kij i przestań siać gniew i szydere w społeczności, która naprawdę miała się dobrze i atmosfera była całkiem przyjemna.

Dobrego dnia!
kompleksy chyba masz Ty że musisz się aż tyle tu napisać😉
 
Uspokoilyscie mnie trochę, bo czytałam, że najlepiej robić je w 13-14 tc, bo wtedy dziecko jest większe i dokładniej je widać
 
reklama
Mnie płeć powiedział lekarz dopiero teraz w skończonym 15tc, ciekawe czy się sprawdzi (ponoc dziewczyna). Ja już mam się umawiać na połówkowe :O
 
Do góry