reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha [emoji2356][emoji3061]

Daj spokój [emoji847] ja nam dwulatka w domu, byliśmy dziś na rytmice i to niby tylko 30min a ja wróciłam spocona jak świnia [emoji23] Jak niedomagam to tez mu odpale Peppe albo coś innego co lubi [emoji4] i dziś dokładnie tak było, ogarnelam dom i jakaś niedotleniona byłam całe popołudnie, także młody korzystał [emoji28]

Moj synek w wieku Twojego był zainteresowany wyłącznie reklamami [emoji28]
 
reklama
Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha 🤦‍♀️🥴
E tam! To jakieś głupie forum. Tylko udają, albo są świernięte w drugą mańkę, co niestety się również odbiję na ich dzieciach. NIE MA IDEALNYCH MAM! :) A spiewajace brzdące sama uwielbiam :D
 
Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha 🤦‍♀️🥴
moja tam cisnie pepe. Musze kiedys spac XD dzis wstala o 5:30 i co mialam do 12:30 byc dzis na czczo? Wstalam o 9:30 i tak za dlugo glodowalam.
 
W końcu koniec roboty na dziś, wyglądam jakbym już posiwiała a to że sprawą tego że wczoraj stary gładź położył i trzeba było szlifować 😐 najgorsza robota jaką robiłam w życiu. A ten syf? Wszędzie pył, miesiąc będę do porządku dochodzić.. Szlifując to zrozumiałam jedno - szanuje wszytskich budowlańców, mi po godzinie ręce drżały a bicepsy wielkie jak u Pudziana się zrobiły 😂 rano wizyta u diabetologa a dziś rano zjadłam pół dużej milki brawo ja 😂 ale diagnozy jeszcze nie ma to się nie liczy. W sobotę urodziny mojego narzeczonego trochę się stresuje bo będzie cała rodzina, a jest liczna i powiemy im o ciąży. Nie chciałam na początku mówić bo widzę że traktują ciężarna jak chorobę, tu usiądź tego nie rób, nie lubię litości troszkę 😁 ale czas najwyższy im powiedzieć, w końcu półtora miesiąca się ukrywamy, najgorzej kłamać ze pracuje 😂
 
W końcu koniec roboty na dziś, wyglądam jakbym już posiwiała a to że sprawą tego że wczoraj stary gładź położył i trzeba było szlifować 😐 najgorsza robota jaką robiłam w życiu. A ten syf? Wszędzie pył, miesiąc będę do porządku dochodzić.. Szlifując to zrozumiałam jedno - szanuje wszytskich budowlańców, mi po godzinie ręce drżały a bicepsy wielkie jak u Pudziana się zrobiły 😂 rano wizyta u diabetologa a dziś rano zjadłam pół dużej milki brawo ja 😂 ale diagnozy jeszcze nie ma to się nie liczy. W sobotę urodziny mojego narzeczonego trochę się stresuje bo będzie cała rodzina, a jest liczna i powiemy im o ciąży. Nie chciałam na początku mówić bo widzę że traktują ciężarna jak chorobę, tu usiądź tego nie rób, nie lubię litości troszkę 😁 ale czas najwyższy im powiedzieć, w końcu półtora miesiąca się ukrywamy, najgorzej kłamać ze pracuje 😂
Nie no nie kłamiesz. Przecież robisz remont w domu 👌🏻
 
reklama
Do góry