reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha [emoji2356][emoji3061]

Daj spokój [emoji847] ja nam dwulatka w domu, byliśmy dziś na rytmice i to niby tylko 30min a ja wróciłam spocona jak świnia [emoji23] Jak niedomagam to tez mu odpale Peppe albo coś innego co lubi [emoji4] i dziś dokładnie tak było, ogarnelam dom i jakaś niedotleniona byłam całe popołudnie, także młody korzystał [emoji28]

Moj synek w wieku Twojego był zainteresowany wyłącznie reklamami [emoji28]
 
reklama
Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha 🤦‍♀️🥴
E tam! To jakieś głupie forum. Tylko udają, albo są świernięte w drugą mańkę, co niestety się również odbiję na ich dzieciach. NIE MA IDEALNYCH MAM! :) A spiewajace brzdące sama uwielbiam :D
 
Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha 🤦‍♀️🥴
moja tam cisnie pepe. Musze kiedys spac XD dzis wstala o 5:30 i co mialam do 12:30 byc dzis na czczo? Wstalam o 9:30 i tak za dlugo glodowalam.
 
W końcu koniec roboty na dziś, wyglądam jakbym już posiwiała a to że sprawą tego że wczoraj stary gładź położył i trzeba było szlifować 😐 najgorsza robota jaką robiłam w życiu. A ten syf? Wszędzie pył, miesiąc będę do porządku dochodzić.. Szlifując to zrozumiałam jedno - szanuje wszytskich budowlańców, mi po godzinie ręce drżały a bicepsy wielkie jak u Pudziana się zrobiły 😂 rano wizyta u diabetologa a dziś rano zjadłam pół dużej milki brawo ja 😂 ale diagnozy jeszcze nie ma to się nie liczy. W sobotę urodziny mojego narzeczonego trochę się stresuje bo będzie cała rodzina, a jest liczna i powiemy im o ciąży. Nie chciałam na początku mówić bo widzę że traktują ciężarna jak chorobę, tu usiądź tego nie rób, nie lubię litości troszkę 😁 ale czas najwyższy im powiedzieć, w końcu półtora miesiąca się ukrywamy, najgorzej kłamać ze pracuje 😂
 
W końcu koniec roboty na dziś, wyglądam jakbym już posiwiała a to że sprawą tego że wczoraj stary gładź położył i trzeba było szlifować 😐 najgorsza robota jaką robiłam w życiu. A ten syf? Wszędzie pył, miesiąc będę do porządku dochodzić.. Szlifując to zrozumiałam jedno - szanuje wszytskich budowlańców, mi po godzinie ręce drżały a bicepsy wielkie jak u Pudziana się zrobiły 😂 rano wizyta u diabetologa a dziś rano zjadłam pół dużej milki brawo ja 😂 ale diagnozy jeszcze nie ma to się nie liczy. W sobotę urodziny mojego narzeczonego trochę się stresuje bo będzie cała rodzina, a jest liczna i powiemy im o ciąży. Nie chciałam na początku mówić bo widzę że traktują ciężarna jak chorobę, tu usiądź tego nie rób, nie lubię litości troszkę 😁 ale czas najwyższy im powiedzieć, w końcu półtora miesiąca się ukrywamy, najgorzej kłamać ze pracuje 😂
Nie no nie kłamiesz. Przecież robisz remont w domu 👌🏻
 
reklama
Do góry