reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Taaa Xd chcę zacząć robić tą ściankę z brzuszkiem tydzień po tygodniu. Tak więc obwieszcze światu swoją radość
To zrozumiałe :) ja sobie zamówiłam z aliexpress takie naklejki na brzuszek, jak będzie większy może wyskoczę w plener jakieś fotki postrzelać 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210316_222635_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210316_222635_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    226,1 KB · Wyświetleń: 46
  • Screenshot_20210316_222643_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210316_222643_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    128,9 KB · Wyświetleń: 42
Witam Was po przerwie :) nie odzywałam się chyba przez miesiąc (ale na bierząco czytałam), ogarniamy remont kuchni, zamawialiśmy agd, płytki itp., a to dopiero początek tego zamieszania :) wczoraj była kolejna wizyta (11+0) dzidziuś pięknie rośnie, ma już 4,5cm. Ja czuję się dobrze, mdłości nie mam, czasami nie wiem co mam zjeść, jestem głodna, na nic nie mam ochoty. Pani doktor kazała się zapisać na prenatalne i niestety jedyny wolny termin był na tę sobotę, to będzie 11+5, jak myślicie nie za wcześnie? NIby na tym wczorajszym badaniu maluszek już był na granicy i można było wykonać pomiary, ale bolę się, że zapłacę 640 zł a to będzie za wcześnie. Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku? :)
Gdzie zalatwiliscie sprzęty? Internetowi czy stacjonarnie ? Też nas to czeka :D

My jeszcze nie mówiliśmy nikomu tylko jedna koleżanka wie bo drazyla:p
Czekam na prenatalne 1 kwietnia i wtedy już mamy zamiar powiedzieć rodzinie. Tez najbardziej obawiam się ich nadopiekunczosci. Miliona pytam dziennie czy dobrze sie czuje, czy nie zabrać Kuby żebym odpoczela. Nie nie zabrać czuje się ekstra. Będziecie już mi ciśnienie skacze na sama myśl dobrze że Kuba jeszcze nie bierze sobie do serca wszystkiego bo znając życie teściową będzie jechać tekstami że mama nie może tego ani tego A Kuba musi być grzeczny .
W przyszłym tyg muszę iść do pracy i ogarnąć temat z szefem :/ ciekawe jak pójdzie. Muszę to uświadomić że nie wracam po wychowawczymtylko idę na l4...
 
Gdzie zalatwiliscie sprzęty? Internetowi czy stacjonarnie ? Też nas to czeka :D

My jeszcze nie mówiliśmy nikomu tylko jedna koleżanka wie bo drazyla:p
Czekam na prenatalne 1 kwietnia i wtedy już mamy zamiar powiedzieć rodzinie. Tez najbardziej obawiam się ich nadopiekunczosci. Miliona pytam dziennie czy dobrze sie czuje, czy nie zabrać Kuby żebym odpoczela. Nie nie zabrać czuje się ekstra. Będziecie już mi ciśnienie skacze na sama myśl dobrze że Kuba jeszcze nie bierze sobie do serca wszystkiego bo znając życie teściową będzie jechać tekstami że mama nie może tego ani tego A Kuba musi być grzeczny .
W przyszłym tyg muszę iść do pracy i ogarnąć temat z szefem :/ ciekawe jak pójdzie. Muszę to uświadomić że nie wracam po wychowawczymtylko idę na l4...
Zdążyliśmy obejrzeć cześć stacjonarnie, ale zamawialiśmy przez internet, było teraz troche promocji, wiec nawet dobrze to wyszło cenowo :) okap kupiliśmy w euro RTV AGD, płytę i piekarnik w media markt, lodówkę i zmywarkę mamy nowe, wiec nie musiały wymieniać :)
 
Mnie wczoraj tesciowa się zapytała czy w ciąży jestem bo w niedzielę na urodzinach o mojego synka brzuch podobno mi się odznaczał nieźle w sukience 😂 jak ja taki brzuch mam już od ponad roku pewnie 😂 także coś tam już podejrzewają bo moja mama tez sie mnie pytała i szwagierka też tak niby mimochodem coś wspomniała że może ja w ciąży jestem. Także chyba czas i pora ogłosić im prawdę 😀 oj jak mi się dziś nie chciało wstawać, wczoraj tak fajnie było, nie musiałam się zrywać po 5 , ale niestety jak mus to mus. Powiem wam ze coraz poważniej myślę o tym żeby na l4 iść, po prostu zmęczona jestem, ciężko mi się wstaje i wogóle w pracy jestem jakas taka bezproduktywna mam wrażenie.
 
Cześć dziewczyny, witam się w środę!
Już weekend za rogiem [emoji4] idę dziś na krew, bo mimo ze mam zrobiona grupę krwi dodatnia z przeciwciałami z poprzedniego porodu, to i tak powinnam zrobić drugi raz te alloprzeciwciala. Skoro dwóch lekarzy tak powiedziało, to zrobię, niech będzie [emoji28] i tak mam skierowanie.

Pogoda u nas paskudna, podobno powrót zimy nadciąga. Ileż można [emoji28] Lenia mam ostatniego okropnie, tylko chodzę i ziewam [emoji85]

Trzymajcie się [emoji3531]
 
reklama
Chyba mam zaćmienie ciążowo mózgowe [emoji23] Trzy razy sprawdzałam w aplikacji, na która o kiedy mam pobranie, pisze środa 8:45. No dobra, środa, środa, środa. Poszłam dziś, babka pyta kto na jaka godzinę. A No ja na 8:45. Szpera w systemie i mówi ze mnie nie widzi umówionej na dziś. Tłumacze jej, ze zmieniałam termin wczoraj i może nie zaskoczyło [emoji2370] Pobrała krew i wyniki do odbioru w recepcji. Wszystko spoko. Wychodzę z luxmedu, wchodzę na aplikacje, a tam: CZWARTEK 8:45 [emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358]

Kurtyna [emoji28]

I tak miałam farta, ze nikogo nie było faktycznie na ta godzinę dzisiaj [emoji28]
 
Do góry