reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Kurde, ale mnie dzisiaj głowa boli i do tego doszły zawroty. Kurna, czyżby kolejne ciążowe niespodzianki czy to wina szurniętej pogody? Oby to drugie. Zebrałam się dziś żeby w końcu zrobić obiad i już w połowie tego pożałowałam 😁 kroiłam te pieczarki i myślałam, że odjadę. Na szczęście obiad udało mi się skończyć, choć na ogarnięcie w kuchni już sił nie starczyło. Może pod wieczór mnie znów odwiedzi energia
 
reklama
@_Katharsis_ to bardzo dobre wieści póki co. A czy nie myślałaś żeby pojechać do innego szpitala? Gorączka i dreszcze nie powinny zostać tak łatwo zignorowane.

Powiem Ci, że jedno z moich poronień było prawie w połowie ciąży. Nie miałam żadnych symptomów oprócz bardzo lekkiego krwawienia po przebudzeniu. Na USG okazało się, że Mieszko nie żył podobno już od dwóch tygodni. A przez ten czas żadnego bólu, krwawienia, złego samopoczucia. Może Twoje problemy świadczą o tym że organizm i Bobas walczą o to żeby się udało?

Nie mogę pojąć jak oni mogą Cię zostawiać z tym sama?
 
Potwierdzam :D Moja też tylko cyckiem żyła przez pół roku, a bonusem w diecie był do roku ;) i faktycznie, na leżąco można się później odsunąć po cichu, żeby nie zbudzić małego terrorysty, ale już przy odkładaniu... uuuu... do odważnych świat należy ;)
O jaa, ja drugiego też bezbutelkowo przez 8 miesięcy, ale nigdy nie odkładałam po karmieniu, tylko najpierw do odbicia i później kimono, innej opcji nie było😁
 
O jaa, ja drugiego też bezbutelkowo przez 8 miesięcy, ale nigdy nie odkładałam po karmieniu, tylko najpierw do odbicia i później kimono, innej opcji nie było😁
Smoczka sobie z cycka nie robiło dziecię? ;) Bo moja lubiła się przy nim ululać po prostu bardziej niż nażreć :D ale ani butelki ani smoczka nie zaznała w życiu swoim ;)
 
Witam Was po przerwie :) nie odzywałam się chyba przez miesiąc (ale na bierząco czytałam), ogarniamy remont kuchni, zamawialiśmy agd, płytki itp., a to dopiero początek tego zamieszania :) wczoraj była kolejna wizyta (11+0) dzidziuś pięknie rośnie, ma już 4,5cm. Ja czuję się dobrze, mdłości nie mam, czasami nie wiem co mam zjeść, jestem głodna, na nic nie mam ochoty. Pani doktor kazała się zapisać na prenatalne i niestety jedyny wolny termin był na tę sobotę, to będzie 11+5, jak myślicie nie za wcześnie? NIby na tym wczorajszym badaniu maluszek już był na granicy i można było wykonać pomiary, ale bolę się, że zapłacę 640 zł a to będzie za wcześnie. Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku? :)
 
Smoczka sobie z cycka nie robiło dziecię? ;) Bo moja lubiła się przy nim ululać po prostu bardziej niż nażreć :D ale ani butelki ani smoczka nie zaznała w życiu swoim ;)
Próbował, ale miałam w domu 5 latka który mnie potrzebował, więc raczej było karmienie i koniec, mówiłam mu, że na zabawy sutkami przyjdzie jeszcze jego czas🤣
 
Witam Was po przerwie :) nie odzywałam się chyba przez miesiąc (ale na bierząco czytałam), ogarniamy remont kuchni, zamawialiśmy agd, płytki itp., a to dopiero początek tego zamieszania :) wczoraj była kolejna wizyta (11+0) dzidziuś pięknie rośnie, ma już 4,5cm. Ja czuję się dobrze, mdłości nie mam, czasami nie wiem co mam zjeść, jestem głodna, na nic nie mam ochoty. Pani doktor kazała się zapisać na prenatalne i niestety jedyny wolny termin był na tę sobotę, to będzie 11+5, jak myślicie nie za wcześnie? NIby na tym wczorajszym badaniu maluszek już był na granicy i można było wykonać pomiary, ale bolę się, że zapłacę 640 zł a to będzie za wcześnie. Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku? :)
Super, że wszystko dobrze, ale powiedz mi za co te 640zl będziesz płacić?
 
Ja to czasem mam takie wyrzuty.. Dziś akurat miałam nie moc tylko krupnik przełknęłam.. Ale odnośnie wyrzutów mój młody 11. 5 miesiąca ruchliwe dziecię.. Czasem po prostu nie mam siły i włączę mu spiewajace brzdące.. Potem czytam na forum jak idealne mamy nie dają swooim dzieciom oglądać bajek tv itd i łapie mnie deprecha 🤦‍♀️🥴
 
reklama
Do góry