reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Moja córka spala w koszu Mojżesza do 7 mca [emoji28]

Dla mnie przewagą dostawką jest to że jest ażurowa i nie trzeba wstawać za każdym razem żeby zobaczyć co tam dziecko sapie [emoji12] oczywiście jak wam pasuje to super ale tak pisze tylko moje spostrzeżenia jakby ktoś się zastanawiał miedzy tymi dwiema opcjamiTrzymam baaaardzo mocno kciuki!!! Wierzę że będzie dobrze [emoji3590]
Baby hug Air jest siateczkowy z obu stron, wiec tez na luzie można zaglądać 👌🏻
a co do cen to serio to jest jakaś paranoja. Trzeba na prawdę sprawdzać, bo ludzie to janusze biznesu zachłanni... byle nie stracić nawet grosza. Ja czegoś takiego nie rozumiem. Głupio by mi było wystawić coś używanego za cenę równą nówce.
 
reklama
Ja nie miałam z Zośką żadnych bajerów :) bujaczek to największy fail mojego wczesnego macierzyństwa (a przy tym ta pozycja niemowlaczka i moje wyobrażenia na temat przyszłych zmian w obrębie kręgosłupa :o) ;) przez pierwsze 2 lata Młoda spała w łóżeczku drewnianym w naszej sypialni, później się przeniosła do swojego królestwa ;) a w salonie leżała sobie po prostu na macie i trenowała podnoszenie główki. Jestem minimalistką pod względem tych wszystkich bajerów i udogodnień, bo jednak życie później to weryfikuje wszystko :)
Aaaj bo prawda jest taka, że wszystko jest zależne od tego ile mamy miejsca i jakie potrzeby.
Ja stawiam na huga bo mamy za małe mieszkanie aktualnie i łóżeczka po prostu nie wcisnę. Do nowego przeprowadzimy się w styczniu i wtedy będzie tam najzwyklejszy drewniak a hug będzie robił już za krzesełko do karmienia, które i tak bym kupowała.
Komodę muszę kupić bo nie mam nawet najmniejszej ilości miejsca na rzeczy dziecka, także i na komodzie nadzieje się nakładka na przewijak. Gdybym miała trochę inne możliwości to pojawiło by się tylko łóżeczko, nakładka a w późniejszym czasie krzesełko... tak to wyglada.
dlatego każda musi przemyśleć czego potrzebuje i co faktycznie się przyda, a co jest tylko fanaberia, bo musi być jak w żurnalu. Dla mnie abstrakcją są np fotele do karmienia 🙈 wiem, że wygodne.... ale na kanapie tez można sobie wygodnie usiąść 😀
 
Niemowlę do ok 3 miesiąca, które jest jeszcze małe, nie podnosi głowy i się nie przekręca spokojnie może spędzać tam noce.... i dnie. W końcu większość czasu śpi.
Baby Hug nie ma funkcji bujania. Wiec to łóżeczko z możliwością podniesienia do góry w kilku poziomach, wiec z łóżeczka przechodzi w leżaczek i krzesełko.
mozna regulować wysokość także łóżeczko możesz sobie ustawić dokładnie na wysokość swojego łóżka i mieć dziecię przy sobie.
A jak Wy to będziecie stosować jako łóżeczko na całe mieszkanie czy dodatkowe?
Baby hug Air jest siateczkowy z obu stron, wiec tez na luzie można zaglądać 👌🏻
a co do cen to serio to jest jakaś paranoja. Trzeba na prawdę sprawdzać, bo ludzie to janusze biznesu zachłanni... byle nie stracić nawet grosza. Ja czegoś takiego nie rozumiem. Głupio by mi było wystawić coś używanego za cenę równą nówce.
No i gdzie znalazłaś najlepsza ofertę na te łóżeczka w jakim sklepie?
 
A jak Wy to będziecie stosować jako łóżeczko na całe mieszkanie czy dodatkowe?

No i gdzie znalazłaś najlepsza ofertę na te łóżeczka w jakim sklepie?
Innego łóżeczka na początku nie będzie. Dopiero w styczniu się pojawi.
A jeśli chodzi o atrakcyjną cenę to jeszcze bardzo się nie zaglebialam bo jeszcze nie kupuje, ale z tego co widziałam to na Allegro sklepy oferują najniższą cenę. Ewentualnie świat dziecka w czasie targów które są co pare miesięcy, wiec tez można Air kupić za 700-800zl
 
Baby hug Air jest siateczkowy z obu stron, wiec tez na luzie można zaglądać [emoji1305]
a co do cen to serio to jest jakaś paranoja. Trzeba na prawdę sprawdzać, bo ludzie to janusze biznesu zachłanni... byle nie stracić nawet grosza. Ja czegoś takiego nie rozumiem. Głupio by mi było wystawić coś używanego za cenę równą nówce.
Aaaa to nie widziałam że są! To super patent na pewno warto za niego dopłacić
 
Innego łóżeczka na początku nie będzie. Dopiero w styczniu się pojawi.
A jeśli chodzi o atrakcyjną cenę to jeszcze bardzo się nie zaglebialam bo jeszcze nie kupuje, ale z tego co widziałam to na Allegro sklepy oferują najniższą cenę. Ewentualnie świat dziecka w czasie targów które są co pare miesięcy, wiec tez można Air kupić za 700-800zl
No to faktycznie chyba lepiej nowe, bo najtaniej używane widziałam 500zl jakoś tak
 
Cześć dziewczyny, ale dzisiaj produkujecie😀 ja już po badaniach, 8.30 byłam już po, więc współczuję @Celia89 . Pytałam o ta glukozę, u mnie w labo można wypić jaka się chce, smakowa, zwykła lub do zwykłej dodać sobie cytryny także luzik 😀 podpowiadajcie który smak najlepszy? 😀fryzjer tez już zaliczony, głowa odświeżona także od razu lepiej człowiek się czuję 😀jeszcze tylko przede mną szczepienie synusia.
Ja mam zwykle łóżeczko ale mocno się zastanawiam czy teraz nie kupić wlasnie albo tego dostawnego do łóżka albo jakiej kołyski, muszę się jeszcze nad tym zastanowić.
Ja będę miała pobierana krew tego samego dnia co usg prenatalne.
@_Katharsis_ trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊
Próbowałam tylko pomarańcze i byłam bardzo zadowolona:)
 
reklama
Ja dostałam skierowanie na badania od gina na NFZ i umówiłam się na pierwsze USG - za 4 tygodnie. Będę wtedy dzień przed skończonym 13tc według OM, ale jeśli dziecię będzie trzymać tydzień wyprzedzenia, to słabo to widzę... ech. Dobrze, że chodzę prywatnie jeszcze, bo opieka w mojej metropolii pozostawia wiele do życzenia :(
 
Do góry