reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja już tez się melduje po wizycie 😃 serduszko bije,kawał fasolki już jest ale jedna rzecz mnie martwi. Byłam w piątek ba usg i CRL wynosiło 2,19 cm dziś z usg 2,37. Według lekarze jest dobrze ale chyba za dużo nie urosło nie? Wychodzi ze dziś jest 9+1 i teraz nie wiem czy to wina sprzętu czy umówić się do innego lekarza jeszcse w tym tyg i sprawdzić czy fasola tak słabo rośnie czy to wina sprzętu :(
 
reklama
Ja już po wizycie. Z jednej strony pozytywnie bo serduszko dalej bije. Pani doktor stwierdziła że wszystko ok. Ale nie biorę sobie do serca jej ok bo moja tarczycę olała... Mam wrażenie że na Allianz to traktują ludzi jak na NFZ..
A z drugiej strony ciąża dalej dużo za mała... Teraz wychodzi 6+4 ( na wizycie 7 dni temu było 6+0) [emoji19] a to jest niemożliwa bo test ciążowy wyszedł by pozytywny 2 dni po owu [emoji28] no mistrz świata.. muszą to sobie jako hasło reklamowe zapisać..
Nastrój lepszy ale jeszcze się nie nastawiam że wszystko będzie dobrze i czekam na wizytę u mojego giną za tydzień
 
Ja jutro na 8:50 na USG się udaje. To już będzie moje 4 😲 w tej ciąży.

Czy Was też czasem boli w środku jakby wbijać noże? Czasem czuję jakby to był jajnik, czasem centralnie w macicy. Nigdy nie trwa to długo, maksymalnie kilka minut.
To moja czwarta ciąża i nigdy nie miałam takich bólów. Czasami aż mnie zgina.
 
Ja jutro na 8:50 na USG się udaje. To już będzie moje 4 😲 w tej ciąży.

Czy Was też czasem boli w środku jakby wbijać noże? Czasem czuję jakby to był jajnik, czasem centralnie w macicy. Nigdy nie trwa to długo, maksymalnie kilka minut.
To moja czwarta ciąża i nigdy nie miałam takich bólów. Czasami aż mnie zgina.
A rodzilas sn / cc? Jakies operacje?
 
Ja jutro na 8:50 na USG się udaje. To już będzie moje 4 😲 w tej ciąży.

Czy Was też czasem boli w środku jakby wbijać noże? Czasem czuję jakby to był jajnik, czasem centralnie w macicy. Nigdy nie trwa to długo, maksymalnie kilka minut.
To moja czwarta ciąża i nigdy nie miałam takich bólów. Czasami aż mnie zgina.
Ja tak mam, moja pierwsza ciąża, zadnych operacji wczesniej. Zauwazylam, ze nasila sie to, jak leze zwinieta w klebek. Jak energicznie wstane to mam taki strzal bolu, ze tez mnie zgina albo sie wypierdzielam na ziemie. Podnosze sie, otrzepuje i jest git 😁 ja obstawiam, ze to jajnik, ale reki sobie uciac nie dam
 
A z drugiej strony ciąża dalej dużo za mała... Teraz wychodzi 6+4 ( na wizycie 7 dni temu było 6+0) [emoji19] a to jest niemożliwa bo test ciążowy wyszedł by pozytywny 2 dni po owu [emoji28] no mistrz świata.. muszą to sobie jako hasło reklamowe zapisać..
Nastrój lepszy ale jeszcze się nie nastawiam że wszystko będzie dobrze i czekam na wizytę u mojego giną za tydzień
Ja mam chyba podobną sytuację:
1 USG- OM 6t4d a z USG 5t6d
Kolejne po tygodniu - OM 7t3d a z USG 6t1d.

Przez tydzień bobas prawie nie urósł. Lekarz powiedział że wszystko się teraz może zdarzyć i za dwa tygodnie kolejne USG.
 
Ja jutro na 8:50 na USG się udaje. To już będzie moje 4 😲 w tej ciąży.

Czy Was też czasem boli w środku jakby wbijać noże? Czasem czuję jakby to był jajnik, czasem centralnie w macicy. Nigdy nie trwa to długo, maksymalnie kilka minut.
To moja czwarta ciąża i nigdy nie miałam takich bólów. Czasami aż mnie zgina.
Ja tak mam, czasem jak szybko wstanę to taki rwący ból, czasem nawet jak siedzę to czuje, ale zawsze to jest ten jajnik z którego ciąża😉, dzisiaj gin mówił że tak się czasem zdarza, wszystko jest ok więc mam się nie martwić
 
reklama
Ja tak mam, moja pierwsza ciąża, zadnych operacji wczesniej. Zauwazylam, ze nasila sie to, jak leze zwinieta w klebek. Jak energicznie wstane to mam taki strzal bolu, ze tez mnie zgina albo sie wypierdzielam na ziemie. Podnosze sie, otrzepuje i jest git 😁 ja obstawiam, ze to jajnik, ale reki sobie uciac nie dam
Dokładnie to napisałam a Ty nie potrzebowała do tego lekarza😉 tak to jajnik, na USG możesz się zapytać gina czy ten co boli jest odpowiedzialny za ciążę, bo u mnie tak właśnie jest, drugi całkowicie wyciszony
 
Do góry