reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja już po wizycie. Z jednej strony pozytywnie bo serduszko dalej bije. Pani doktor stwierdziła że wszystko ok. Ale nie biorę sobie do serca jej ok bo moja tarczycę olała... Mam wrażenie że na Allianz to traktują ludzi jak na NFZ..
A z drugiej strony ciąża dalej dużo za mała... Teraz wychodzi 6+4 ( na wizycie 7 dni temu było 6+0) [emoji19] a to jest niemożliwa bo test ciążowy wyszedł by pozytywny 2 dni po owu [emoji28] no mistrz świata.. muszą to sobie jako hasło reklamowe zapisać..
Nastrój lepszy ale jeszcze się nie nastawiam że wszystko będzie dobrze i czekam na wizytę u mojego giną za tydzień
Myślę, że jaj masz Alianz to warto na szybko endokrynologa ogarnąć . Ja miałam 3,5 tsh i już 2 dni po zrobieniu testu byłam u endokrynologa u od razu dostałam Eutyrox. Na wczoraj miałam wynik tsh 1,3 już :)))
 
Ja mam chyba podobną sytuację:
1 USG- OM 6t4d a z USG 5t6d
Kolejne po tygodniu - OM 7t3d a z USG 6t1d.

Przez tydzień bobas prawie nie urósł. Lekarz powiedział że wszystko się teraz może zdarzyć i za dwa tygodnie kolejne USG.
A kiedy masz kolejną wizytę?
Trzymam kciuki! Oby rosły nasze bobasy!
Myślę, że jaj masz Alianz to warto na szybko endokrynologa ogarnąć . Ja miałam 3,5 tsh i już 2 dni po zrobieniu testu byłam u endokrynologa u od razu dostałam Eutyrox. Na wczoraj miałam wynik tsh 1,3 już :)))
Mój gin od razu mi eutyrox przepisał [emoji6] tej babce pokazałam wyniki żeby zobaczyć z kim mam do czynienia [emoji13] i oblała test [emoji28] ale musiałam się do kogoś na szybko na usg zapisać bo 2 tygodnie w takiej niepewności to wieczność [emoji85]
A orientujesz się coś w tych wynikach ft3 ft4? Bo obaj lekarze się do nich nie odnieśli i nie mam pojęcia czy są dobre czy nie [emoji1745]
 
A kiedy masz kolejną wizytę?
Trzymam kciuki! Oby rosły nasze bobasy!Mój gin od razu mi eutyrox przepisał [emoji6] tej babce pokazałam wyniki żeby zobaczyć z kim mam do czynienia [emoji13] i oblała test [emoji28] ale musiałam się do kogoś na szybko na usg zapisać bo 2 tygodnie w takiej niepewności to wieczność [emoji85]
A orientujesz się coś w tych wynikach ft3 ft4? Bo obaj lekarze się do nich nie odnieśli i nie mam pojęcia czy są dobre czy nie [emoji1745]
Nie orientuje się miałam wcześniej dobre teraz po lekach podskoczyło ft4 chyba. Ale kazała się nie martwić :) Choć to nie jest zaufany doktor . A gin się nie wtrąca:)
 
Wróciłam! 😁 Moje Smoczysko jest o tydzień starsze niż wynikało by z om. Ma 1.38 cm i serce jak dzwon. Gin był wielce zdziwiony, że dwa tygodnie temu inny lekarz nie zobaczył nawet pęcherzyka.

30 marca mam już prenatalne. Gin namówił mnie na testy pappa. Dodatkowo, ze względu na podwyższoną glukozę dostałam glukometr w gratisie z nakazem kontrolowania się codziennie 🙂

Jest pięknie! 😍 Jestem taka spokojna i szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Myślałam, że nie skończę się mojemu ginowi podlizywać 😅
 

Załączniki

  • PicsArt_03-03-10.13.14.jpg
    PicsArt_03-03-10.13.14.jpg
    981,9 KB · Wyświetleń: 72
Jeśli chodzi o Allianz to lekarze nie wiedza czy ty jesteś z Allianz czy sama za to płacisz. Po za tym nie robi im to różnicy, bo kasa i tak się zgadza. Polecam przed wizyta wybrać konkretnego lekarza i do niego się umawiać. Ja korzystam z Allianz od lat i tylko raz trafiłam na takie dziwne babsko ale właśnie chciałam wizytę na już do byle kogo... no i tak tez miałam.

A odnośnie testu pappa. Tylko w niektórych województwach są refundowane badania dla wszystkich. Ale ogólnie są konkretne przypadki. Mam to skierowanie, bo akurat się załapałam. Zaraz wam pokaże.
 
Wróciłam! 😁 Moje Smoczysko jest o tydzień starsze niż wynikało by z om. Ma 1.38 cm i serce jak dzwon. Gin był wielce zdziwiony, że dwa tygodnie temu inny lekarz nie zobaczył nawet pęcherzyka.

30 marca mam już prenatalne. Gin namówił mnie na testy pappa. Dodatkowo, ze względu na podwyższoną glukozę dostałam glukometr w gratisie z nakazem kontrolowania się codziennie 🙂

Jest pięknie! 😍 Jestem taka spokojna i szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Myślałam, że nie skończę się mojemu ginowi podlizywać 😅
super ❤️ piękne dzidzi!
Mamy prenatalne w ten sam dzień
 
reklama
Do góry