reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Kurna, znowu mi niedobrze ☹️ nie wiem czy coś zjadłam nie tak, czy po prostu teraz moje dolegliwości tak mnie polubiły, że już nie chcą mi odpuszczać na wieczór, tylko mają zamiar ze mną zostawać całą dobę...
Dosłownie miałam dzisiaj 3-4 h efektywnej pracy, reszta to była walka. Powiem Wam dziewczyny, że spadam na L4, ja tak dłużej już nie mogę

Zmykaj zmykaj. Ja w 1 ciąży czułam się masakryczne non stop, na zwolnienie poszłam już w 6tygodniu. Nie dałabym rady funkcjonować. Dbaj o siebie ile możesz, teraz dzieciątko jest najważniejsze, praca zaczeka, a jak nie, to będzie inna 😉

@anio0 @Celia89 to może ja? Ja dzisiaj byłam ale na 15.40
Mamy ❤️ i crl 1cm🥰🥰🥰 zdjęcie nie do końca dokładne. Termin porodu wg OM 19.10 wg USG 18.10 więc to samo😁 mąż ze mną był na USG więc wogole super🥰🥰

Moje gratulacje 👏👏👏❤️❤️❤️
 
Wydawało mi się, że któraś jeszcze miała na 17.00 dzisiaj. Wiem, że ja zamykam dzisiejszy dzień, ale za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć kto konkretnie jeszcze wizytuje :)
Tak! To ja ❤️
melduję z godziny 17:
Według OM 6+0, według USG 5+5.
Uchwycone już (bardzo dokładne usg) bicie serca!!!!
Nie wiem dlaczego nie dostałam zdjęcia dzidziutka 😂 ale może dlatego, że z tych emocji nawet wyszłam w nie swojej kurtce.
Założona tez już karta ciąży ❤️
Cytujac mojego lekarza: „mamy tutaj już poważny kawał ciąży”. Cokolwiek to znaczy 🤣
 
Tak! To ja ❤️
melduję z godziny 17:
Według OM 6+0, według USG 5+5.
Uchwycone już (bardzo dokładne usg) bicie serca!!!!
Nie wiem dlaczego nie dostałam zdjęcia dzidziutka 😂 ale może dlatego, że z tych emocji nawet wyszłam w nie swojej kurtce.
Założona tez już karta ciąży ❤️
Cytujac mojego lekarza: „mamy tutaj już poważny kawał ciąży”. Cokolwiek to znaczy 🤣
Wspaniale! Gratulacje! :) <3
 
Tak! To ja ❤️
melduję z godziny 17:
Według OM 6+0, według USG 5+5.
Uchwycone już (bardzo dokładne usg) bicie serca!!!!
Nie wiem dlaczego nie dostałam zdjęcia dzidziutka 😂 ale może dlatego, że z tych emocji nawet wyszłam w nie swojej kurtce.
Założona tez już karta ciąży ❤️
Cytujac mojego lekarza: „mamy tutaj już poważny kawał ciąży”. Cokolwiek to znaczy 🤣
No, wiedziałam! 😁😘 Gratulacje!
 
Halo ŚLĄSK!!! mi gin polecił gyncentrum do badań prenatalnych-darmowe!!! Jest tam kilka warunków, ale se zobaczcie Link do: Bezpłatne badania prenatalne
Edit: nie doczytałam jakie warunki trzeba spełnić, a teraz to zrobiłam🤦🏽‍♀️i wogole to nie ten link a miał być na prenatalne NFZ, no ale to raczej nie każda się łapie
Też jestem ze Śląska, czytałam to właśnie i jest tam kilka warunków i nie kwalifikuje się niestety 🙄 jutro mam wizytę zapytam gin jeśli wszystko jutro bd ok, jutro 6+6
 
Haha zdjęcia nie dodałam 🤦🏽‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20210303_175958.jpg
    IMG_20210303_175958.jpg
    691,2 KB · Wyświetleń: 85
Też jestem ze Śląska, czytałam to właśnie i jest tam kilka warunków i nie kwalifikuje się niestety 🙄 jutro mam wizytę zapytam gin jeśli wszystko jutro bd ok, jutro 6+6
Daj znać jak po wizycie i zapytaj, może Twój gdzieś będzie miał na NFZ bez takich warunków, ja nie dopytalam bo myślałam że wszystkim robią
 
reklama
Do góry