reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Wróciłam! 😁 Moje Smoczysko jest o tydzień starsze niż wynikało by z om. Ma 1.38 cm i serce jak dzwon. Gin był wielce zdziwiony, że dwa tygodnie temu inny lekarz nie zobaczył nawet pęcherzyka.

30 marca mam już prenatalne. Gin namówił mnie na testy pappa. Dodatkowo, ze względu na podwyższoną glukozę dostałam glukometr w gratisie z nakazem kontrolowania się codziennie 🙂

Jest pięknie! 😍 Jestem taka spokojna i szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Myślałam, że nie skończę się mojemu ginowi podlizywać 😅
I takich wiadomości więcej! Super! Gratulacje! ❤️ Usłyszeć, ze ciąża jest to przodu to chyba największe zaskoczenie i radość 😀
 
reklama
Zabawne, jak szybko rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię - dołączam do grona "pasjonatek" porcelany kibelkowej. Wątpliwa przyjemność... Naczytałam się, że im późniejszy tydzień w I trymestrze, tym łagodniejsze objawy - to u mnie jest na odwrót... ☹️
 
Cześć dziewczyny, dołączę się i ja. Wczoraj byłam na 1 wizycie, 8 tydzień. Termin wg OM na 15.10. Na usg wszystko w porządku, chociaż bardzo się bałam, bo ostatnią ciążę poroniłam właśnie w 8. tygodniu.
No ale teraz wygląda wszystko OK, także nie zostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekać na maleństwo.
 
Dzień dobry 😁 ja tam z rana dalej podjarana moim 1.38cm Fasolem 😍 z tej ekscytacji wsunęłam z rana płatki czekoladowe z mlekiem i zupełnie zapomniałam, że oprócz dobrych wieści dostałam wczoraj też glukometr i miałam sobie mierzyć cukier na czczo... Oj tam. Od jutra zacznę 😅
 
Witam się i ja 😀 gratuluję wszystkim udanych wizyt, super maluszki 😀
Witam nowe mamy 😀
U mnie standard, mdłości nie odpuszczają niestety 😔 wczoraj po pracy zaległam na kanapie ale przez to moje dzieci zrobiły istne pobojowisko, bo przecież jak mama nic nie mówi to znaczy że można prawda 😀 a i przypomniałam sobie dlaczego nie lubię pić alkoholu, bo nienawidzę się czuć tak jak teraz jakbym była cały czas na mega kacu!
 
Dzień dobry 😁 ja tam z rana dalej podjarana moim 1.38cm Fasolem 😍 z tej ekscytacji wsunęłam z rana płatki czekoladowe z mlekiem i zupełnie zapomniałam, że oprócz dobrych wieści dostałam wczoraj też glukometr i miałam sobie mierzyć cukier na czczo... Oj tam. Od jutra zacznę 😅
Hej jaki miałaś cukier ?? Na czczo bo ja 99 a normalnie zawsze miałam poniżej 90
Moja fasola ma 1.59 cm toż to gigant 😀
 
reklama
Do góry