reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Tarczycówki, powiedzcie mi, na jakim poziomie trzymacie teraz TSH? Miałam 2 z hakiem i dostałam zwiększoną dawkę Euthyroxu. Teraz będę chciała trzymać w okolicy 1 :)
Dwa tygodnie temu miałam 0.4 a wczoraj było już 0.8
Dziś byłam u Endo i powiedziała że póki co nie zmienia mi dawki Euthyroxu. Biorę już bardzo długo 150.
 
Pilne. Macie już założone karty ciążowe? U mnie 7+1 czyli początek 8 tyg. Czy to prawda że w Polsce jak się nie założy książeczkę ciążowa do 10 tyg ciąży to przepada becikowe?
Byłam 24 lutego u swojego lekarza i był to 7 tydzień i założył mi kartę ciąży.
Ogólnie z om wychodzi mi termin na 12.10 i z usg również na ten sam dzień 😀
 
Kurna, znowu mi niedobrze ☹️ nie wiem czy coś zjadłam nie tak, czy po prostu teraz moje dolegliwości tak mnie polubiły, że już nie chcą mi odpuszczać na wieczór, tylko mają zamiar ze mną zostawać całą dobę...
Dosłownie miałam dzisiaj 3-4 h efektywnej pracy, reszta to była walka. Powiem Wam dziewczyny, że spadam na L4, ja tak dłużej już nie mogę
 
Halo ŚLĄSK!!! mi gin polecił gyncentrum do badań prenatalnych-darmowe!!! Jest tam kilka warunków, ale se zobaczcie Link do: Bezpłatne badania prenatalne
Edit: nie doczytałam jakie warunki trzeba spełnić, a teraz to zrobiłam🤦🏽‍♀️i wogole to nie ten link a miał być na prenatalne NFZ, no ale to raczej nie każda się łapie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry