reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Tak...potwierdzone. Nie mogę pić kawy... Znów 🚽 zaliczony 🤢.
Dziewczyny czy wy też macie suchość w ustach,nosie? Kurcze to przeziębienie nie chce mi odpuścić... Niby lepiej ale jeszcze coś trzyma...
 
reklama
@Olaala ja tak a przeziębiona nie jestem, rano budzę się z takim kapciem w buzi że szok, jakbym miała mega kaca tak mi sucho i pić się chce, a w nocy aż ciężko mi sie oddycha przez suchość w nosie.
Cześć dziewczyny, ja wieczorem normalnie odpływam, jestem już taka zmęczona i śpiąca że do niczego się nie nadaje, też tak macie? Za tydzień wizyta, już nie mogę się doczekać 😀
Miłego dnia wam życzę 😀
 
@Olaala ja tak a przeziębiona nie jestem, rano budzę się z takim kapciem w buzi że szok, jakbym miała mega kaca tak mi sucho i pić się chce, a w nocy aż ciężko mi sie oddycha przez suchość w nosie.
Cześć dziewczyny, ja wieczorem normalnie odpływam, jestem już taka zmęczona i śpiąca że do niczego się nie nadaje, też tak macie? Za tydzień wizyta, już nie mogę się doczekać 😀
Miłego dnia wam życzę 😀
ja też na kanapie popołudniu zasypiam codziennie 😅
 
Powodzenia dzisiaj wszystkim na wizytach :) Ja znowu zdycham, wczoraj wieczorem oddałam chyba wszystko co jadłam, w nocy dogorywałam z głodu, teraz wmusiłam w siebie trochę kaszki dla niemowląt . Może kiedyś będzie lepiej...bo czasem mi już sił brakuje.
 
U mnie też fatalnie, wymiotuję prawie wszystko co zjem, a nawet jak nie to jest mi niedobrze i muli cały czas. Na dodatek mega osłabienie do tego stopnia że nie mam siły wstać i pójść po coś do drugiego pokoju, a umycie się to jest nie lada wyzwanie... Nie wiem kiedy minie, ale ja już nie mam siły na to :(
 
U mnie też fatalnie, wymiotuję prawie wszystko co zjem, a nawet jak nie to jest mi niedobrze i muli cały czas. Na dodatek mega osłabienie do tego stopnia że nie mam siły wstać i pójść po coś do drugiego pokoju, a umycie się to jest nie lada wyzwanie... Nie wiem kiedy minie, ale ja już nie mam siły na to :(
Też mam starszaki w domu wiec tym bardziej jest trudno. Ja wymiotuję i płaczę z bezsilności, córka która nie wie o ciąży jak ro wszystko widzi płacze że mama jest chora... Do tego mam wyrzuty, że nie jestem w stanie się zająć starszakami.
 
Też mam starszaki w domu wiec tym bardziej jest trudno. Ja wymiotuję i płaczę z bezsilności, córka która nie wie o ciąży jak ro wszystko widzi płacze że mama jest chora... Do tego mam wyrzuty, że nie jestem w stanie się zająć starszakami.
Ja dokładnie tak samo, mam jednego synka starszego, On biedny przychodzi się bawić a ja nie mam siły na zabawę. Na szczescie chodzi do przedszkola, bawi się z tata, ale co ja się psychicznie też nacierpie to moje... :( niech już to nam minie... Liczę że przyjdzie wiosna to się lepiej poczujemy, i fizycznie i psychicznie
 
Dzień dobry :) Ja zaraz uciekam na badanie krwi. I tak jak w ciąży na nic nie miałam ochoty i nie mogłam w siebie niczego wcisnąć do jedzenia przez cały dzień, tak dzisiaj oczywiście mnie zasysa z głodu...
 
reklama
Tak...potwierdzone. Nie mogę pić kawy... Znów 🚽 zaliczony 🤢.
Dziewczyny czy wy też macie suchość w ustach,nosie? Kurcze to przeziębienie nie chce mi odpuścić... Niby lepiej ale jeszcze coś trzyma...
O tak suchy nos i w ustach, biorę na noc szklankę herbaty, bo woda niegazowana ma u mnie efekt jeszcze większej suchości w ustach. Kawy też już nie pije bo mnie muli 🤢
 
Do góry