reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mnie też serce ściska jak dzieci chcą się bawić a ja nie daje rady wstać z łóżka 😞 synek lubi się wygłupiać, skakać np z łóżka i ja go łapie, albo "samolota" a teraz tego nie mogę robić bo on ciężki już jest i na razie tłumaczę ale widzę że chce się tak bawić.
Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekamy na piękne zdjęcia 😀
 
Bardzo szybko wyszła Ci ta druga kreska i beta super jak na ten czas 😊 to chyba zwiastuje silna i zdrowa ciaze 😊
U mnie 5 i 6 dpo mialam plamienia, taki zaróżowiony sluz, a 9dpo wyszedl mi pierwszy pozytyw 😊
Ja lekarza mam na 6 lutego, to bedzie 5+3 i mam malutka nadzieje ze moze juz serduszko bedzie biło. Wyczytalam, ze zaczyna bić 22/23 dni po zapłodnieniu a ja wtedy bede juz 24 wiec moze moze...
Jutro ide zbadać bete, bardzo sie tym stresuje, bo to juz moja 3 ciąża a dzieci jeszcze nie mam :/ ale staram sie myslec pozytywnie.
u mnie 2 kreski wyszły po 12 dniach od stosunku (wiem bo byliśmy na monitoringu a poza tym mąż pracuje na wyjazdach i dokładnie wiemy kiedy to się stało). Byłam w szoku bo w 1 ciąży dopiero w 6tc wyszły mi blade 2 kreski, wtedy już byłam po wizycie u gin i wiedziałam z bety ze jestem w ciąży. Rodzina przepowiada mi bliźniaki :p a właśnie MACIE JAKIEŚ DOBRE SPOSOBY NA MDŁOŚCI I WYMIOTY? Od rana jest tragedia
 
@Olaala ja tak a przeziębiona nie jestem, rano budzę się z takim kapciem w buzi że szok, jakbym miała mega kaca tak mi sucho i pić się chce, a w nocy aż ciężko mi sie oddycha przez suchość w nosie.
Cześć dziewczyny, ja wieczorem normalnie odpływam, jestem już taka zmęczona i śpiąca że do niczego się nie nadaje, też tak macie? Za tydzień wizyta, już nie mogę się doczekać 😀
Miłego dnia wam życzę 😀
Ja mam bardzo podobnie, jak mnie złapie wieczorny sen to mąż mnie musi do sypialni prowadzić bo sama już nie dojdę 😃
 
reklama
Do góry