reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Też jestem ciekawa co u Nutki teraz gdy ktoś znika z forum to jest strach . Potem jak któraś z nas zniknie to będzie oznaczało wyjazd na porodówkę .

Mam do was dziewczyny pytanie iść do gina prywatnie czy na nfz ?? Bo jestem zielona w temacie prowadzenia ciąży na nfz czy prywatnie . Jeżeli dobrze rozumiem prywatny lekarz jeżeli wyśle mnie na badania za wszystko płace tak ?
Na NFZ będziesz pewnie długo czekała na pierwszą wizytę.. na której zleci dopiero badania i ogólnie to się będzie strasznie ciągnęło. A prywatnie no to wiadomo. Kiedy trzeba to jesteś i zawsze Cię gdzieś wcisną, bo jesteś w ciąży i wizyty potrzebujesz. Oczywiście za badania musisz płacić. Dobrym rozwiązaniem jest jakiś pakiet medyczny. Wtedy płacisz tylko miesięczna składkę a opieka jest prywatna.
 
reklama
Jezuuuu ile nadrabiania [emoji85] mam dzień mopa więc mniej czasu na pisanie [emoji12]



Ja też mam mamadha. Pan Tabletka gorąco polecał [emoji12] w poprzedniej ciąży brałam femibion bo mi tak lekarz zalecił a tu się okazało że nie dość że chyba najdroższe to jeszcze badziewny skład [emoji28]
Mnie ciąża i życie z dzieckiem nauczyło że już nie słucham ślepo lekarzy...



Ja będę rodzic w wieku 31. Pierwszą córkę rodziłam mając 28 lat i dla mnie to było optymalny wiek a w szpilatu na każdym oddziale byłam najmłodsza [emoji28]



Ja mam ciche marzenie na poród domowy. Jeśli wszystko będzie z ciążą ok to będziemy próbować







Moja przyjaciółka też w ciąży. Wszędzie brzuchy dookoła [emoji16] taki wiek chyba
Chyba tak, ogólnie mam wrażenie że teraz wszyscy w ciąży :D ja tak samo jak Ty ;) 28 i 31 :)
 
Nie zaliczyło się zdjęcie chyba. Ja jak miałam brązowy śluz to dostałam progesteron. Może zadzwoń jutro do lekarza ? Tak profilaktycznie. Teraz mimo braku plamień biorę profilaktycznie progesteron w dwóch formach - prolutex zastrzyki i luteina dopochwowa.
Druga kreska wyszła nieco mocniejsza niż 2 dni temu, ale wciąż nie jest wyraźna jak pierwsza, kontrolna. Na biuście powychodziły mi żyły i nie wiem już sama co o tym wszystkim myśleć.
 
Dzięki wam za rady wybiorę się prywatnie i w między czasie będę czekać na nfz . Jak to jest z tymi badaniami prenatalnymi byłam pewna że każda je ma a tu wyczytałam na necie że na nfz tylko kobiety po 35 roku życia . Nie rozumiem czyli kobieta przed 35 rokiem życia napewno nie urodzi dziecka z żadną wadą bo ja juz nie rozumiem
 
A ja mam wlasnie jakies skurcze dziwne, bolesne 🥺 martwię sie. Bez plamienia czy krwi jednak az musialam sie położyć... Miala któraś tak?
 
Jezuuuu ile nadrabiania [emoji85] mam dzień mopa więc mniej czasu na pisanie [emoji12]



Ja też mam mamadha. Pan Tabletka gorąco polecał [emoji12] w poprzedniej ciąży brałam femibion bo mi tak lekarz zalecił a tu się okazało że nie dość że chyba najdroższe to jeszcze badziewny skład [emoji28]
Mnie ciąża i życie z dzieckiem nauczyło że już nie słucham ślepo lekarzy...



Ja będę rodzic w wieku 31. Pierwszą córkę rodziłam mając 28 lat i dla mnie to było optymalny wiek a w szpilatu na każdym oddziale byłam najmłodsza [emoji28]



Ja mam ciche marzenie na poród domowy. Jeśli wszystko będzie z ciążą ok to będziemy próbować







Moja przyjaciółka też w ciąży. Wszędzie brzuchy dookoła [emoji16] taki wiek chyba
Ja pierwszy raz na porodówce miesiąc przed 18🙈 też byłam najmłodsza😅.
 
Druga kreska wyszła nieco mocniejsza niż 2 dni temu, ale wciąż nie jest wyraźna jak pierwsza, kontrolna. Na biuście powychodziły mi żyły i nie wiem już sama co o tym wszystkim myśleć.
Jak nie z pierwszego moczu Ci wyszła to super, zrób rano jak masz zapasowy test, wtedy stężenie HCG jest najmocniejsze
 
A ja mam wlasnie jakies skurcze dziwne, bolesne 🥺 martwię sie. Bez plamienia czy krwi jednak az musialam sie położyć... Miala któraś tak?
Ja teraz odczuwam też chwilami na środku jakieś pulsowanie i lekki ból. Staraj się nie myśleć negatywnie. Połóż się odpocznij jak masz dolegliwości zajmij głowę będzie dobrze wszyysko ✊
 
reklama
Ale się dziewczyny rozpisałyście 😀 fajnie, że nas tutaj tak przybywa 🥰

Masakra jak ja się źle czuje.. Cokolwiek zjem to mi niedobrze, ale nie wymiotuje. Dziś cały dzień w łóżku, jak przystało na niedzielę 🤣

Nie licząc już dzisiejszego dnia to jeszcze 10dni do wizyty 😵 zamawiam przyspieszacz czasu 🤣
 
Do góry