reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ale się dziewczyny rozpisałyście [emoji3] fajnie, że nas tutaj tak przybywa [emoji3059]

Masakra jak ja się źle czuje.. Cokolwiek zjem to mi niedobrze, ale nie wymiotuje. Dziś cały dzień w łóżku, jak przystało na niedzielę [emoji1787]

Nie licząc już dzisiejszego dnia to jeszcze 10dni do wizyty [emoji43] zamawiam przyspieszacz czasu [emoji1787]

Haha ja tez poproszę ten przyspieszacz [emoji28]taki jak w simsach [emoji2960] bo moja wizyta dopiero 19lutego [emoji28]
 
Dziewczyny zrobiłam teraz pinka 10 i coś przebija, teraz się już bardziej stresuję, chciałabym żeby się udało 🙆
 

Załączniki

  • IMG_20210207_194547_resize_79.jpg
    IMG_20210207_194547_resize_79.jpg
    169,8 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20210207_194108_resize_60.jpg
    IMG_20210207_194108_resize_60.jpg
    185,4 KB · Wyświetleń: 93
Haha też bym chciała przyspieszyć :D dziwna jest ta bezczynność, niewiele mi zostało oprócz czekania. Jutro zadzwonię tylko do lekarza spytać czy dobrze sobie ustaliłam termin wizyty i czy się mam martwić tym progesteronem.
 
Haha też bym chciała przyspieszyć :D dziwna jest ta bezczynność, niewiele mi zostało oprócz czekania. Jutro zadzwonię tylko do lekarza spytać czy dobrze sobie ustaliłam termin wizyty i czy się mam martwić tym progesteronem.
A jaki masz wynik proga?
 
Przebija ewidentnie! Super :)
Czyli mi nie odbija i nie mam zwidów❤️ nie wierzyłam w ten cykl, jeden seks 3 dni przed owu.
Mój miał badanie nasienia i morfo 2%, myślałam że może jajowody nie drożne, bo boboseksy były zawsze przed owu, w i po, a teraz jeden strzał starym oddziałem🙆
 
reklama
Dzięki wam za rady wybiorę się prywatnie i w między czasie będę czekać na nfz . Jak to jest z tymi badaniami prenatalnymi byłam pewna że każda je ma a tu wyczytałam na necie że na nfz tylko kobiety po 35 roku życia . Nie rozumiem czyli kobieta przed 35 rokiem życia napewno nie urodzi dziecka z żadną wadą bo ja juz nie rozumiem
Wybacz że się wtrącę, bo nie jestem w ciąży ale ja za każde prenatalne płaciłam i wcześniej chodząc prywatnie położna wcisnęła mnie do tej lekarki na fundusz i pierwszy miesiąc chodziłam co 2 tygodnie prywatnie na wizyty i badania laboratoryjne a potem już na NFZ. A spróbuj zadzownić na NFZ też i powiedz że na potwierdzenie ciąży może Cię szybciej przyjmą
 
Do góry