reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Chyba zaczyna mi pęcherz swirowac 🙈 coraz częściej muszę siku, dopiero byłam i znów muszę i czuje też właśnie takie bóle jakby na środku to może macica się już powiększa? 🤔I wtedy zaraz latam do kibelka
 
reklama
A jaki masz wynik proga?
83,5, a norma dla pierwszego trymestru jest do 44,3. Mój wynik wchodzi w normę dopiero w trzecim trymestrze (chociaż do drugiego już niewiele brakuje, tam norma do 83,3) :( Z dwojga złego lepiej w tą stronę, ale trochę mnie to martwi.
 
Ja też o tym myślałam, ale niewiem czy ma to sens tak szybko, jak rano kreska na teście wyjdzie to może pójdę,to co razem raźniej?🙈
Ja mam plamienia dzisiaj takie brązowe, stąd myśl o becie. Nie wiem czy jest jeszcze sens się nastawiać pozytywnie 🙈
 
Tu z lewej testy sprzed 2 dni. Ten mocniejszy z rana. A z prawej dzisiejszy wieczorny.
IMG_20210207_211429.jpg
 
Przykro mi że się stresujesz. Trzymam kciuki. Jeszcze nie wszystko przesądzone. Sprawdź czy beta rośnie i idź do lekarza po ewentualny progesteron na plamienie. Niech spojrzy czy jakaś torbiel albo krwiak się nie zrobił. Może będziesz musiała leżeć. Ale nic Ci więcej nie poradzimy. Dwa badania bety i lekarz i to tylko da Ci informację na czym stoisz. Myśl pozytywnie [emoji173]
Ja mam plamienia dzisiaj takie brązowe, stąd myśl o becie. Nie wiem czy jest jeszcze sens się nastawiać pozytywnie [emoji85]
 
Wg mnie testy są ok. Kreska na wieczornym teście jest chyba nawet delikatnie mocniejsza niż na poprzednich ale chyba nie ma się co tym przejmować bo test nie był robiony z porannego moczu. Jak masz jeszcze testy to zrób z ciekawości rano, a najlepiej tak jak dziewczyny mówią, zrób przyrost bety. Ona jest bardziej wiarygodna od testów. Testy jak robisz i prownujesz je to też najlepiej by wszytskie były tej samej firmy i czułości.
Tu z lewej testy sprzed 2 dni. Ten mocniejszy z rana. A z prawej dzisiejszy wieczorny.
Zobacz załącznik 1235703
 
Ja mam plamienia dzisiaj takie brązowe, stąd myśl o becie. Nie wiem czy jest jeszcze sens się nastawiać pozytywnie 🙈
Jest sens! Stres może tu tylko zaszkodzić, a czytałam że plamienia się często zdarzają i nie oznaczają nic złego, ale zawsze trzeba to skonsultować z lekarzem.
 
83,5, a norma dla pierwszego trymestru jest do 44,3. Mój wynik wchodzi w normę dopiero w trzecim trymestrze (chociaż do drugiego już niewiele brakuje, tam norma do 83,3) :( Z dwojga złego lepiej w tą stronę, ale trochę mnie to martwi.
A może ciąża mnoga? Jakaś dziewczyna kiedyś na forum miała bardzo wysoki wynik proga i okazało się, że bliźniaki są w brzuszku❤️
 
Ja mam plamienia dzisiaj takie brązowe, stąd myśl o becie. Nie wiem czy jest jeszcze sens się nastawiać pozytywnie 🙈
Nie stresuj się póki co, bo na początku plamienia a na dodatek brązowe nie świadczą o niczym złym, gorzej gdyby to była żywa krew, choć też nie zawsze zwiastuje coś złego. Jeśli masz możliwość iść jutro na betę to zrób dodatkowo badanie progesteronu, jeśli będzie niski, to lekarz moze Ci przepisać progesteron.
 
reklama
A może ciąża mnoga? Jakaś dziewczyna kiedyś na forum miała bardzo wysoki wynik proga i okazało się, że bliźniaki są w brzuszku❤️
Wydaje mi się że przy mnogiej chyba beta też powinna być wysoka, a miałam tylko 76. Ale ciekawość mnie teraz zżera :D
 
Do góry