reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja to samo, na usg byłam 2 tygodnie temu a kolejne mam dopiero za 2 tygodnie ale powtarzam sobie ze wytrzymam 😅😅 dziewczyny czy oprócz mdłości i wymiotów macie tez tak ze czasem was tak zamroczy? Jakbyście zaraz miały zemdleć ale ostatecznie wszystko jest OK? :)

U mnie zawrotów nie ma, ale mam kołatanie serducha i to kila razy dziennie 🤔 jutro wspomnę o tym, ale wydaje mi się że to raczej jest normalne

Miewam i zawroty i kołatania. Mało przyjemne, ale da się przeżyć 😜

Z dodatkowego bonusu, wyszły mi żylaki 🙈 Nie pajączki, tylko mega powiększone żyły i to w 1 noc 🤪 Aż strach się bać, co będzie w III trymestrze, jak już w I-ym takie cuda 🤣🤣🤣
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja się co do samopoczucia nie wypowiem, bo zawsze kiedy to zrobię, to później jest gorzej. 😂🙈
Na prenatalne idę równo za tydzień i już się nie mogę doczekać, bo mam nadzieję, że to mnie bardzo uspokoi.
Dzisiaj miałam sen, że byłam na USG i lekarz powiedział, że będziemy mieli syna, a mój chlop chodził i powtarzał "mam synka, mam synka". 😂
W temacie płci pytanie do mam... W którym tygodniu poznalyscie płeć bobasa będąc w poprzednich ciążach?
 
Mój pediatra się nie szczepi. Powiedziała że poczeka trochę zobaczy co się będzie działo z zaszczepionymi za rok dwa trzy i wtedy się zdecyduję.

A u mnie za to po konsultacji z położną, - u nich w szpitalu wszystkie w ciazy w II trymestrze i karmiace szczepiły się, ale Pfizerem. Ja miałam mozliwosc Astra, ale podziękowałam, bo mialam podejrzenie ciazy. Ale powiem wam, że zaluje ze nie mialam tego szczepienia wczesniej. Teraz chodze do szkoły i sie cykam coraz bardziej, mysle ze od pon. pojde do świat na zwolnienie :/ A zaluje bo to i kasa... i lubie to co robię. :(
Ja nie mam od wczoraj nic. Nie wiem czy się cieszyć czy martwić:p
To jak ja od niedzieli! Nie wytrzymałam i idę wieczorem na usg. Gacie pełne ze starchu (ale tak juz mam, że panika :) ). Trzymajcie kciuki pliiiiiiiiiiiis!
 
Hej dziewczyny,
Ja się co do samopoczucia nie wypowiem, bo zawsze kiedy to zrobię, to później jest gorzej. 😂🙈
Na prenatalne idę równo za tydzień i już się nie mogę doczekać, bo mam nadzieję, że to mnie bardzo uspokoi.
Dzisiaj miałam sen, że byłam na USG i lekarz powiedział, że będziemy mieli syna, a mój chlop chodził i powtarzał "mam synka, mam synka". 😂
W temacie płci pytanie do mam... W którym tygodniu poznalyscie płeć bobasa będąc w poprzednich ciążach?
Ja w 16. Lekarz nie chciał mówić wcześniej, bo wszystko mogło się zmienić, a nie chciał wprowadzać w błąd 😉
 
A u mnie za to po konsultacji z położną, - u nich w szpitalu wszystkie w ciazy w II trymestrze i karmiace szczepiły się, ale Pfizerem. Ja miałam mozliwosc Astra, ale podziękowałam, bo mialam podejrzenie ciazy. Ale powiem wam, że zaluje ze nie mialam tego szczepienia wczesniej. Teraz chodze do szkoły i sie cykam coraz bardziej, mysle ze od pon. pojde do świat na zwolnienie :/ A zaluje bo to i kasa... i lubie to co robię. :(

To jak ja od niedzieli! Nie wytrzymałam i idę wieczorem na usg. Gacie pełne ze starchu (ale tak juz mam, że panika :) ). Trzymajcie kciuki pliiiiiiiiiiiis!
Trzymamy będzie dobrze. Ja mam pojutrze wizytę.
 
A ja postaram się wytrzymać te 2 tygodnie do kolejnego USG, muszę ćwiczyć cierpliwość bo zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana a pewnie z dzidziusiem w domu sporo się zmieni 😅 trzeba będzie mieć w sobie dużo wytrwałości i cierpliwości 😅
 
A u mnie za to po konsultacji z położną, - u nich w szpitalu wszystkie w ciazy w II trymestrze i karmiace szczepiły się, ale Pfizerem. Ja miałam mozliwosc Astra, ale podziękowałam, bo mialam podejrzenie ciazy. Ale powiem wam, że zaluje ze nie mialam tego szczepienia wczesniej. Teraz chodze do szkoły i sie cykam coraz bardziej, mysle ze od pon. pojde do świat na zwolnienie :/ A zaluje bo to i kasa... i lubie to co robię. :(

To jak ja od niedzieli! Nie wytrzymałam i idę wieczorem na usg. Gacie pełne ze starchu (ale tak juz mam, że panika :) ). Trzymajcie kciuki pliiiiiiiiiiiis!
To daj znać jak po USG 😘😘😘
 
reklama
Do góry