reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Śliczny Maluszek [emoji173] Ja ostatnio mojego podglądałam 5 marca. Teraz 31 marca dopiero mam zaplanowane prenatalne ale też mi już tak bania siada że się zastanawiam czy na luxmed nie wskoczyć podejrzeć że wszystko gra. Nie wiem czy wytrzymam 2 tygodnie jeszcze.
Dlatego jeśli producent nie chce ponieść żadnych konsekwencji w związku z działaniem nieporządanym leku i nie ma na to wystarczających badań to żadnego ścierwa się nie bierze. Tyle w temacie moim zdaniem. Tak czy siak na szczęście jest to póki co dobrowolny wybór.. chociaż i tak będę unikać jak ognia.
A ja psychicznie nie wytrzymałam z moim bólem brzucha i pojechałam na usg.
Okazało się, że dzieć starszy o dwa dni. I wszystko jest ok.
Teraz brzuch może boleć [emoji28]
CRL 4cm
FHR 163
11+0[emoji173]️
 
Dlatego jeśli producent nie chce ponieść żadnych konsekwencji w związku z działaniem nieporządanym leku i nie ma na to wystarczających badań to żadnego ścierwa się nie bierze. Tyle w temacie moim zdaniem. Tak czy siak na szczęście jest to póki co dobrowolny wybór.. chociaż i tak będę unikać jak ognia.
A ja psychicznie nie wytrzymałam z moim bólem brzucha i pojechałam na usg.
Okazało się, że dzieć starszy o dwa dni. I wszystko jest ok.
Teraz brzuch może boleć 😅
CRL 4cm
FHR 163
11+0❤️
Cudowny!!! Piekniutki ♥️♥️♥️
 
Śliczny Maluszek [emoji173] Ja ostatnio mojego podglądałam 5 marca. Teraz 31 marca dopiero mam zaplanowane prenatalne ale też mi już tak bania siada że się zastanawiam czy na luxmed nie wskoczyć podejrzeć że wszystko gra. Nie wiem czy wytrzymam 2 tygodnie jeszcze.
Ja to samo, na usg byłam 2 tygodnie temu a kolejne mam dopiero za 2 tygodnie ale powtarzam sobie ze wytrzymam 😅😅 dziewczyny czy oprócz mdłości i wymiotów macie tez tak ze czasem was tak zamroczy? Jakbyście zaraz miały zemdleć ale ostatecznie wszystko jest OK? :)
 
Ja to samo, na usg byłam 2 tygodnie temu a kolejne mam dopiero za 2 tygodnie ale powtarzam sobie ze wytrzymam 😅😅 dziewczyny czy oprócz mdłości i wymiotów macie tez tak ze czasem was tak zamroczy? Jakbyście zaraz miały zemdleć ale ostatecznie wszystko jest OK? :)
Ja tak miewam. Raz nawet mnie prawie odcięło fest 😁 zrobiło mi się nagle strasznie gorąco, czułam jakby mi ktoś głowę ściskał od góry i po bokach i nagle silinie mi się zaczęło kręcić w głowie. Gdyby nie małżonek to pewnie po chwili bym leżała jak długa.
Teraz miewam czasami zawroty głowy, to podobno normalne - od zmieniającego się ciśnienia bodajże i tego, że objętość krwi się zwiększa
 
Ja tak miewam. Raz nawet mnie prawie odcięło fest 😁 zrobiło mi się nagle strasznie gorąco, czułam jakby mi ktoś głowę ściskał od góry i po bokach i nagle silinie mi się zaczęło kręcić w głowie. Gdyby nie małżonek to pewnie po chwili bym leżała jak długa.
Teraz miewam czasami zawroty głowy, to podobno normalne - od zmieniającego się ciśnienia bodajże i tego, że objętość krwi się zwiększa
Miałam dzisiaj bardzo podobnie 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
U mnie zawrotów nie ma, ale mam kołatanie serducha i to kila razy dziennie 🤔 jutro wspomnę o tym, ale wydaje mi się że to raczej jest normalne
 
reklama
Ja to samo, na usg byłam 2 tygodnie temu a kolejne mam dopiero za 2 tygodnie ale powtarzam sobie ze wytrzymam 😅😅 dziewczyny czy oprócz mdłości i wymiotów macie tez tak ze czasem was tak zamroczy? Jakbyście zaraz miały zemdleć ale ostatecznie wszystko jest OK? :)
Ja akurat ani wymiotów ani mdłości, od 6 tygodnia co wiem że jestem w ciąży (aktualnie 11+4) może raz czy dwa niedobrze mi się zrobiło. Ale zawroty głowy miewam często, że mam wrażenie że zaraz zemdleje u oczywiście ostrzegam wszystkich w okol uwaga chyba mdleje ale nigdy się to nie wydarzyło 😂
 
Do góry