reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
A którą szczepionką była szczepiona?
Mój mąż jest po pierwszej dawce AstryZeneki, w sumie po szczepieniu miał takie typowe objawy poszczepienne (gorączka, ból głowy, gardła, katar) z dziwnych to było tylko przyspieszone bicie serducha, ale on jest taki harpagan, że prawie nigdy nie jest chory. Na palcach jednej ręki mogę policzyć jego infekcje. Ale i tak się zastanawiam czy go wysyłać na drugą dawkę 😛
Właśnie nie wiem. Ale miała prawie 40 stopni i 3 dni nie była w stanie wstać z łóżka. W ciąży na pewno mnnie nie zaszczepia hyhy
 
No, mój mąż też ok. 3 dni walczył, ale nie miał jakiejś mega wysokiej gorączki. Chociaż słyszałam, że ludzie mieli różne akcje po tym... Stresowałam się jak cholera jak szedł na to szczepienie 😛
@Agnness - zdrówka dla cioci! 🙂
Ja jak byłam z małym na rutynowym szczepieniu, to akurat jego pediatra była po pierwszej dawce na covid. Mówiła, że sama musiała siebie przekonywać, że to po szczepionce, bo myślała, że umiera. Dlatego ja nie mam zamiaru się szczepić, a tym bardziej w ciąży, czy jak będę później karmić.
Dziękuję 😘
 
Zakładam ze to kwestia odpowiedzi poszczególnego organizmu. W mojej rodzinie 4 osoby były Astra zaszczepione i tylko jedna mocno przeszła. Dwie osoby pfizerem i jedna moderna - tez się dobrze czuły. Wszystko kwestia indywidualna [emoji2370]

Ja nawet nie myśle o szczepieniu, bo zanim dojdą do mojego rocznika to minie z rok albo dwa [emoji23]
 
U mnie w rodzinie dalszej był przypadek, wujek 84l. miał zakrzepice, przed podaniem szczepionki nikt w wywiadzie tego nie ustalił, został zaszczepiony i następnego dnia zmarł. Rodzina chyba tego nie zgłaszała. Myślę, że podobnych historii może być dużo ale o tym się nie mówi w tv, bo wybuchłaby panika.
 
reklama
Dlatego jeśli producent nie chce ponieść żadnych konsekwencji w związku z działaniem nieporządanym leku i nie ma na to wystarczających badań to żadnego ścierwa się nie bierze. Tyle w temacie moim zdaniem. Tak czy siak na szczęście jest to póki co dobrowolny wybór.. chociaż i tak będę unikać jak ognia.
A ja psychicznie nie wytrzymałam z moim bólem brzucha i pojechałam na usg.
Okazało się, że dzieć starszy o dwa dni. I wszystko jest ok.
Teraz brzuch może boleć 😅
CRL 4cm
FHR 163
11+0❤️
 

Załączniki

  • 150DE18C-6068-49AB-BC92-A5F995E14D94.jpeg
    150DE18C-6068-49AB-BC92-A5F995E14D94.jpeg
    59,6 KB · Wyświetleń: 56
Do góry