reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mam nadzieje że Polska pójdzie po rozum do głowy i zaczną robić każdej kobiecie prenatalne z krwi tyle młodych dziewczyn rodzi chore dzieci . Chociaż widzę że dużo ostatnio się zmieniło przestali kąpać dzieci zaraz po porodzie . Nie wiem czy dalej zabierają pielęgniarki dzieci i oddają tylko do karmienia ?
To w innych krajach jest to darmowe?
 
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
 
Strasznie boję się zapeszać ale ... Jestem w 8+2 i od kilku dni czuje się bardzo dobrze. Od 18 boli mnie brzuch ale to chyba od leków. Znacznie poprawił się mój komfort życiowy bo 3 tygodnie temu leżałem i ciekły mi łzy taka była wyczerpana tym złym samopoczuciem. Trzymam kciuki żeby W też szybko przeszło.
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
 
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
Ja obecnie jestem 9+1 i od zeszłego tygodnia jest troszeczkę lepiej, ale tylko troszeczkę bo dzisiaj czuje się tragicznie 😒 mdłości, zgaga, ślinotok, bleee
 
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
Ja jestem mniej więcej tak jak Ty, mi już tydzień temu odpuściły mega mdłości, zostało tylko czasowe kłucie jajnika, ból piersi, zmniejszony apetyt i słabe ciśnienie od wczoraj
 
reklama
Do góry