reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja obecnie jestem 9+1 i od zeszłego tygodnia jest troszeczkę lepiej, ale tylko troszeczkę bo dzisiaj czuje się tragicznie 😒 mdłości, zgaga, ślinotok, bleee
Przybijam pionę, u mnie identycznie. Mam 9+2, niby od zeszłego tygodnia lepiej, ale dzisiaj też mam jakąś masakrę, od rana mdłości, odbijanie i ślinotok. Jedyne co od rana wcisnelam to herbata i szejk z truskawek i banana. Leze, zdycham
 
reklama
Wiek tylko ;) Właśnie też się boję tego stresu i tego gdybania czy proporcje wyniku są dobre czy nie ;) Ale z tego co wiem jak nie ma kwestii wieku albo czynników ryzyka to Pappa się przysłowiowo nie należy . Ja w poprzednich 2 ciążach nie robiłam ale byłam 6 lat młodsza;)
Rozumiem ;)
 
Przykro mi :( jak nie masz innych przypadłości (typu PCOS, endometrioza) to może uda się szybko z kolejną ciąża, trzymam kciuki, dbaj o siebie!
No właśnie z tego co wiem to nie 😉 kazali czekać 3 miesiące od kolejnej ciąży, a jak już będzie test pozytywny szybko do lekarza, bo możliwa jest kolejna pozamaciczna. Dziś juz wracam do domu i cieszę się że po wszystkim 😊
 
Dołączam do wszystkich narzekań na straszne samopoczucie i ogromne mdłości [emoji32][emoji1785] już nie do końca pamiętam kiedy to przeszło w mojej poprzedniej ciąży.. ale raczej do 10 tygodnia było ciężko [emoji52]
 
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
Mi w poprzedniej ciąży odpuściło dopiero po 12tc [emoji19]

Ale teraz sobie myślę że jak nie uda mi się utrzymać tej ciazy to chyba z kolejną na razie dam sobie spokój. Nie mam ochoty znowu na kaca giganta przez 2 miesiące [emoji85]
 
Kurcze dziewczyny Wy mówicie, że powoli jest lepiej a mi dopiero kilka dni temu się zaczęło. Nie ma tragedii bo nie wymiotuje, najgorzej mam jak chwile przeciągnę bez jedzenia i zrobię się głodna. Mam teraz 8t2d
 
reklama
Do góry