reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Boże dziewczyny, wy o marzeniach po porodzie, a ja dzisiaj znowu przed wizytą i wariuje. Wczoraj płakałam jak opętana przed snem po czym śmiałam się w niebogłosy, totalnie bez powodu. No i ból brzucha taki okropny ze stresu. Ja nie wiem jak wytrzymam do tej 16 🙈
Będzie dobrze nie stresuj się ! Głowa do góry 😘 daj znać po wizycie ✊
 
Dziewczyny, mam dziś okropny dzień. Leżę z tym moim krwiakiem, mało co robię w domu, czuje się taka bezużyteczna. Dzień na narzekanie - czas start. 🙈 🙄
Ja najchętniej polozylabym się spać tak na 4-5 tygodni, żeby się obudzić przed prenatalnymi.
Kurcze dziewczyny Wy mówicie, że powoli jest lepiej a mi dopiero kilka dni temu się zaczęło. Nie ma tragedii bo nie wymiotuje, najgorzej mam jak chwile przeciągnę bez jedzenia i zrobię się głodna. Mam teraz 8t2d
Zazdraszczam 😉
 
Tak w Anglii i w Norwegii to standard


Zakupiłam te gumy pregna vomit pomogly mi jak umarłemu kadzidło
O! Właśnie wczoraj mówiłam o nich. W takim razie ja też chyba zakupie,bo ja jak tylko rano otworze oczy to czuję że mi niedobrze 🤢 już przy łóżku mam imbir i co do schrupania,żeby nie wstawiać z łóżka od razu...
 
O! Właśnie wczoraj mówiłam o nich. W takim razie ja też chyba zakupie,bo ja jak tylko rano otworze oczy to czuję że mi niedobrze 🤢 już przy łóżku mam imbir i co do schrupania,żeby nie wstawiać z łóżka od razu...
Mi właśnie one nic nie pomogły oby chociaż tobie pomogły
Jak was czytam jest mi lepiej
 
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
ja dziś jestem 8+4 i u mnie to jest gorzej niż było np w takim czasie jak u Ciebie 🙈🙈🙈
 
reklama
U mnie małżonek nieposzkodowany, że tak powiem, tyle tylko że marudzę za każdym razem jak próbuje zrobić kawę :p mówię, że może sobie na stacje zajedzie po drodze, tam taka pyszna kawusia na niego czeka :-D po co w domu smrodzić ;-P
 
Do góry