reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Chciałam się jeszcze pochwalić jaki mnie zaszczyt spotkał ;) u mnie w pracy nikt nie wie póki co. Ale dużo pracuję zdalnie więc jakoś przechodzi . We wtorek idę do lekarza będzie to 9 z kawałkiem tydzień i pomyślałam że we wtorek może coś zdradzę i może wezmę L4 choć na 2 tygodnie...Po czym wczoraj mój szef dzwonił że ma dla mnie propozycje rozwoju i mam go na szkoleniu dla nowych pracowników w poniedziałek zastąpić .... i co durna się zgodziłam na ten stres ostatniego dnia pracy :( Inaczej musiałabym już teraz powiedzieć a ostatni raz byłam na usg z 3 tyg temu i trochę się boję chwalić;)
 
Chciałam się jeszcze pochwalić jaki mnie zaszczyt spotkał ;) u mnie w pracy nikt nie wie póki co. Ale dużo pracuję zdalnie więc jakoś przechodzi . We wtorek idę do lekarza będzie to 9 z kawałkiem tydzień i pomyślałam że we wtorek może coś zdradzę i może wezmę L4 choć na 2 tygodnie...Po czym wczoraj mój szef dzwonił że ma dla mnie propozycje rozwoju i mam go na szkoleniu dla nowych pracowników w poniedziałek zastąpić .... i co durna się zgodziłam na ten stres ostatniego dnia pracy :( Inaczej musiałabym już teraz powiedzieć a ostatni raz byłam na usg z 3 tyg temu i trochę się boję chwalić;)
E to fajnie jak się w miarę czujesz ja bym się nie zastanawiała zajęcie w ciąży jest dobre bo nie myśli się o głupotach 😉i czas szybciej płynie byle do pazdziernika
 
reklama
@niunia456 nie znasz dnia ani godziny także pilnuj się 😂 co do tej szczepionki to nie pomogę bo nie wiem
@JuLa? Mogłabym cię prosić o link gdzie czytałaś o tych zmianach w szczepieniach?
5D36B5B3-090D-4B04-BBFF-C50765B50C9A.png
 
Do góry