reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ale miałam dzisiaj sen.. w sumie to przez ostatni tydzień drugi taki okropny. Ostatnio śniło mi się, że obudziłam się w łóżku cała zalana krwią, było jej mnóstwo. A dzisiaj śniłam o tym, że byłam na pogrzebie 6 miesięcznego dziecka. 😶😶😶
Straszne. Współczuję. Może za bardzo się teraz stresujesz ciąża albo oglądałeś coś złego w TV, gazecie . Zrelaksuj się :)
 
Nie:)))) ja nawet myśleć nie mogę o takich rzeczach. Niewiele jem. Ale serki president, grani, jogurty i naleśniki. Jakiś ryż czy makaron w sosie delikatnym i zupa na przymus. Na warzywa surowe wymiotuję;))
Mamy podobne smaki, no i z ilością chyba też, mam wrażenie jakby mi się żołądek skurczył
 
@Kachna8 super, gratulacje 😀 jesteśmy na tym samym etapie, u mnie termin na 21.10 ale ja idę na pierwsza wizytę dopiero 10 marca więc jeszcze prawie dwa tygodnie.
@Zoyak niestety nasza podświadomość tak działa, martwisz się, stresujesz i takie sny nam podsuwa. Jest dobrze i będzie dobrze i tego trzeba się trzymać 😉
@JuLa? Dzięki 😀
 
Ale miałam dzisiaj sen.. w sumie to przez ostatni tydzień drugi taki okropny. Ostatnio śniło mi się, że obudziłam się w łóżku cała zalana krwią, było jej mnóstwo. A dzisiaj śniłam o tym, że byłam na pogrzebie 6 miesięcznego dziecka. 😶😶😶
Ta dzisiejsza noc chyba miała coś w sobie złego bo mu śniło się, że miałam plamienie i też byłam zalana krwią 😟
 
A to ja miałam dziś z kolei bardzo przyjemny sen :-) najpierw mi się śniło, że mamy już dwójkę dzieci, które się bardzo dobrze dogadują, a potem taki powrót jakby w czasie i myczek, że już jesteśmy po październiku, dziecię w domu i je karmię :-) i taki poczucie, że "eee tam, nie jest tak źle jak gadali" :-D
 
reklama
A to ja miałam dziś z kolei bardzo przyjemny sen :-) najpierw mi się śniło, że mamy już dwójkę dzieci, które się bardzo dobrze dogadują, a potem taki powrót jakby w czasie i myczek, że już jesteśmy po październiku, dziecię w domu i je karmię :-) i taki poczucie, że "eee tam, nie jest tak źle jak gadali" :-D
O tak, żeby się tak obudzić i być już po porodzie i na dodatek w domku z maluchem już😁
 
Do góry