reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Masz jakieś wskazania do ich zrobienia ? Czy dla własnej wiedzy?
Dla mnie to chyba za duży stres... ja zostanę przy prenatalnych
Wiek tylko ;) Właśnie też się boję tego stresu i tego gdybania czy proporcje wyniku są dobre czy nie ;) Ale z tego co wiem jak nie ma kwestii wieku albo czynników ryzyka to Pappa się przysłowiowo nie należy . Ja w poprzednich 2 ciążach nie robiłam ale byłam 6 lat młodsza;)
 
reklama
@JuLa? To ja podobnie do Ciebie, też nie robiłam wcześniej ale teraz wiek już nie ten więc może da mi skierowanie na fundusz na te prenatalne bo Nifty nie będę robić, zobaczymy.
 
Mam nadzieje że Polska pójdzie po rozum do głowy i zaczną robić każdej kobiecie prenatalne z krwi tyle młodych dziewczyn rodzi chore dzieci . Chociaż widzę że dużo ostatnio się zmieniło przestali kąpać dzieci zaraz po porodzie . Nie wiem czy dalej zabierają pielęgniarki dzieci i oddają tylko do karmienia ?
 
Mam nadzieje że Polska pójdzie po rozum do głowy i zaczną robić każdej kobiecie prenatalne z krwi tyle młodych dziewczyn rodzi chore dzieci . Chociaż widzę że dużo ostatnio się zmieniło przestali kąpać dzieci zaraz po porodzie . Nie wiem czy dalej zabierają pielęgniarki dzieci i oddają tylko do karmienia ?
Zostawiają dzieci :) nawet ja byłam zdziwiona ze po CC mnie w 5 minut przywieźli na sale z 2 koleżankami. Dodam ze u moich współlokatorek były wówczas po 3 osoby odwiedzające. A ja świeżo po operacji w listopadzie ....położono mi syna na piersiach i kazano 12 godzin leżeć nie podnosząc głowy . Tylko czekałam na rodzine aby mi go ogarniała jak płakał. To było przed pandemią.
 
Mam nadzieje że Polska pójdzie po rozum do głowy i zaczną robić każdej kobiecie prenatalne z krwi tyle młodych dziewczyn rodzi chore dzieci . Chociaż widzę że dużo ostatnio się zmieniło przestali kąpać dzieci zaraz po porodzie . Nie wiem czy dalej zabierają pielęgniarki dzieci i oddają tylko do karmienia ?
Z drugiej strony po co w Polsce wiedz czy dziecko zdrowe czy chore jak i tak nie można terminować ciąży . Można leczyć pewnie cześć chorób ale nie w każdym przypadku mamy taka możliwość . Trzeba wierzyć że u nas dzieciaki rosną piękne i zdrowe !
 
I tez dla zwolenników szczepień ;)) mocno zmienił się kalendarz szczepień. Wczoraj czytałam ze wprowadzono w tym roku rotawirusy bezpłatnie. Już pneumokoki są bezpłatne . To duże oszczędności . Ja wydawałam koło 1000 zł na każdej wizycie szczepionej

Oo, super! Dzięki, dobrze wiedzieć, my kupowaliśmy te dwie szczepionki dodatkowo dla naszego syna, jak był malutki. Będzie mniejszy wydatek w przyszłości [emoji4]
 
Czy ja nie pisałam ze tak się świetnie czuje ? Zero objawów ? Zanim będę się chwalić zastanowię się 100 razy kawa oddana kac gigant jak wstałam czułam się jak na morzu jak wy to czujecie codziennie to współczuję
 
Z drugiej strony po co w Polsce wiedz czy dziecko zdrowe czy chore jak i tak nie można terminować ciąży . Można leczyć pewnie cześć chorób ale nie w każdym przypadku mamy taka możliwość . Trzeba wierzyć że u nas dzieciaki rosną piękne i zdrowe !
Kochana wiem niestety leczyć to chyba za dużo powiedziane państwo ma w dupie chore dzieci bo na to kasy nie ma zostają fundacje i zbiórki .
 
reklama
Do góry