reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja się zastanawiam czy jest taka możliwość że się pomylił lekarz z tymi pomiarami? No u mnie nie ma opcji żeby była ciąża tydzień młodsza bo test ciążowy wyszedł by pozytywny 6 dni po owu...
Ja dzisiaj pierwszy dzień na euthyroxie i o dziwo lepiej się czuję [emoji28] chyba placebo xD
Zapisałam się na wizyte za tydzień. Może będzie już widać w którą stronę się sytuacja rozwija :(
U mnie niby mogłaby być taka możliwość, że owulacja kilka dni później była. Jednak jakoś nie do końca o tym jestem przekonana. Bo owulacje sprawdzałam testami i niby mniej więcej wiem kiedy była. Gin mi to tłumaczył, że może w jajowodach dłużej się zeszło, że dużo jest opcji. Póki co się nie stresuje 😀
A u Ciebie o ile młodsza wyszła?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Byłam na wizycie i wychodzi na to że wszystko jest w porządku . 4+6 , widoczny pęcherzyk ciążowy 0.79 cm. Lekarz powiedział że 11 marca na wizycie powinien być już zarodek , a może nawet serduszko. Bóle brzucha związane z rozciąganiem macicy. Troszke sie uspokoiłam 🙃🙃
 
A jakie macie ciśnienie?
Ja mam w zaleceniach mierzyć 2 razy w tyg ciśnienie i jak będzie powyżej 140/70.to mam dzwonić do gin. W niedziele i dziś miałam właśnie te 140/70 ale nie powyżej więc stwierdziłam że chyba nie będę do niej dzwonić, a po jakich 15 min spadło do 130/60. Czy w ciąży jest podwyższone czy jak? Dodam że 8 tydzień.
Ja zawsze w ciąży mam niższe ciśnienie i już mi się znowu zaczęły jazdy, moje normalne ciśnienie 120/80 dzisiaj 105/64 puls 69 niby dobrze, bo wysokie ciśnienie w ciąży nie jest wskazane, ale jak mam spadek ciśnienia to mam dzień wycięty z życia, bo jak chwilę postoje to mi się slabo robi.
 
Cześć dziewczyny 😊 ja się chyba wykończę z tymi mdłościami, ciągle mi się odbija,jest mi niedobrze.. ogólnie masakra, macie jakieś inne jeszcze sposoby oprócz tego imbiru? 🤢
 
Cześć dziewczyny 😊 ja się chyba wykończę z tymi mdłościami, ciągle mi się odbija,jest mi niedobrze.. ogólnie masakra, macie jakieś inne jeszcze sposoby oprócz tego imbiru? 🤢
U mnie się sprawdza czarna herbata. Bywają dni, że robię jedną za drugą (takie bardzo słabe, lekko zabarwione) i pomaga. Piję je tak długo aż sie normuje :-)
 
U mnie się sprawdza czarna herbata. Bywają dni, że robię jedną za drugą (takie bardzo słabe, lekko zabarwione) i pomaga. Piję je tak długo aż sie normuje :-)
Dzięki na pewno spróbuję ! Nawet widziałam, że są gumy z pregna vomi z dodatkiem imbiru, na ten moment żuje miętowa 🙄 niby piszą, że nie powinno się bo mają aspartam, ale nie wytrzymam 😭
 
Dzięki na pewno spróbuję ! Nawet widziałam, że są gumy z pregna vomi z dodatkiem imbiru, na ten moment żuje miętowa 🙄 niby piszą, że nie powinno się bo mają aspartam, ale nie wytrzymam 😭
Taka ilość aspartamu to ci nie zaszkodzi człowiek jak czyta wujka Google to by nic nie zjadł ja unikam surowego mięsa i serów pleśniowych ale nie wszystkich oczywiście.
 
reklama
Mi lekarka powiedziała od kiedy mam się umówić na badania. Byłam u położnej i mnie zapisała-zapisałam się do medicover bo tam mam wykupiony pakiet
 
Do góry