reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
;D dobra a co sądzicie o basenie w ciąży? Gina mam w piątek, a z córką idę w czwartek. Najwyżej wrzuce gojca niech se pływa z tatą, a ja ponagrywam filmiki jaka ta moja córa zdolna. W sensie ze gronkowce, chlamydie i inne rzesistkownice mozna niby złapać ueee? :D
 
Zapomniałam :D ale w tym roku może być inaczej bo kolejną zmienną mającą wpływ na to czy jest wirus czy go nie ma są wybory :p
To ja muszę zapytać mojego proboszcza czy będzie wirus w tamtym roku 80% matek błagało go zeby zrobił komunie w dwóch turach bo pandemia itp ale on stwierdził że pandemii w maju nie będzie toż to prorok 😀( Komunia się nie odbyła ) teraz się ma odbyć choćby w maskach gazowych 😀😀
 
Ostatnia edycja:
Acha, do tego tematu lapa na kolanach to tu jest jedna rzecz na którą faktycznie trzeba uważać. Co prawda nie chodzi tu o promieniowanie, ale wykazali, że może być szkodliwe - chodzi o naszych mężczyzn. Podobno bardzo niezdrowe dla plemników jest przesadne nagrzewanie jajek, a laptop wydziela niestety bardzo dużo ciepła, dlatego mężczyźni powinni dbać o to żeby pod laptopem zawsze była jakaś podkładka jak trzymają go na kolanach (styknie nawet gruba książka). Wysoka temp.wpływa na to, że plemniki są bardziej leniwe i mniej efektywne. Taka sytuacja :-)
 
To ja muszę zapytać mojego proboszcza czy będzie wirus w tamtym roku 80% błagało go zeby zrobił komunie w dwóch turach bo pandemia itp ale on stwierdził że pandemii w maju nie będzie toż to prorok 😀( Komunia się nie odbyła ) teraz się ma odbyć choćby w maskach gazowych 😀😀
Omg od soboty zakaz przylbic. Jak to dobrze ze w piatek sie widze z ginekologiem. Ja w zeszlej ciazy dyszalam jak parowoz. Musze wyzulwoac zwolnienie ze nie dam rady w niczym chodzic. Chcialam po dobrdzoci XD kurna spaceruje po kszokach gdzie nie ma ludzi i co mam w lesie nosisc maseczke zeby wiewiorek nie zarazic? Przylbice zakladam do hipermarketow a maseczki wielorazzowe :D co prawie skonczylo sie zawalem ostatnio - do gina, na cytologie lub do urzedow. Ale te pol godziny jestem w stanie zniesc, ale nie 6 h dziennie, bo spacer, bo zakupy, bo cos trzeba zalatwic. Rok temy skonczylo sie zapaleniem dziasel i to hardkorowym+ wysypka tam gdzie gumki ocieraly o twarz i znajomina.
 
;D dobra a co sądzicie o basenie w ciąży? Gina mam w piątek, a z córką idę w czwartek. Najwyżej wrzuce gojca niech se pływa z tatą, a ja ponagrywam filmiki jaka ta moja córa zdolna. W sensie ze gronkowce, chlamydie i inne rzesistkownice mozna niby złapać ueee? :D
Ja bym mega chciała! Uwielbiam basen. No ale właśnie trochę się cykam ze względu na te infekcje
 
Omg od soboty zakaz przylbic. Jak to dobrze ze w piatek sie widze z ginekologiem. Ja w zeszlej ciazy dyszalam jak parowoz. Musze wyzulwoac zwolnienie ze nie dam rady w niczym chodzic. Chcialam po dobrdzoci XD kurna spaceruje po kszokach gdzie nie ma ludzi i co mam w lesie nosisc maseczke zeby wiewiorek nie zarazic? Przylbice zakladam do hipermarketow a maseczki wielorazzowe :D co prawie skonczylo sie zawalem ostatnio - do gina, na cytologie lub do urzedow. Ale te pol godziny jestem w stanie zniesc, ale nie 6 h dziennie, bo spacer, bo zakupy, bo cos trzeba zalatwic. Rok temy skonczylo sie zapaleniem dziasel i to hardkorowym+ wysypka tam gdzie gumki ocieraly o twarz i znajomina.
Weź ja się w tych maseczkach tak duszę. Ciągle przez to jakaś niedotleniona chodzę
 
Ja bym mega chciała! Uwielbiam basen. No ale właśnie trochę się cykam ze względu na te infekcje
bede pytac w piatek jak to jest :p jakis ruch trzeba miec w ciazy

Weź ja się w tych maseczkach tak duszę. Ciągle przez to jakaś niedotleniona chodzę
ja tez ;p przylbice to nosze jak nalezy a maseczke to znoww bede nosic na brodzie.
 
reklama
Kurde, powiem Wam, że mi też zaczęły przeszkadzać maseczki :-/ raz, że faktycznie trochę mi brakuje tlenu, a dwa każda mi śmierdzi :-D taka materiałowa za bardzo pachnie proszkiem, nie mogę tego znieść, a ta chirurgiczna też wali, jakąś taką sztucznizną
 
Do góry