reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Jak już temat wystających brzuchów to może wejdźmy na temat rozstępów 😂
Od wczoraj pomyślałam, że może czas na jakiś olej na brzuch + biust. Smaruje się narazie tym co mam ale może któraś z Was poleci coś fajnego ? Chyba zacznę też szczotkowanie bo ostatnio modne i podobno się sprawdza.

I jeszcze do dziewczyn ze śląska - wiecie coś o programie darmowych badań prenatalnych? Koleżanka miała w 2020 za darmo, teraz podobno też są. Zobaczyłam może dwie strony w internecie ale znalazłam info , że +35 lub podejrzenie wad. Dziś już włącza mi się spanie i pewnie poszukam jutro ale może Wy wiecie coś więcej?
Tez jestem ze śląska i mam kilka koleżanek, które skorzystały z tego programu. Szukałam już kiedyś, ale właśnie tal jak piszesz nic konkretnego.. ja na pewno zapytam, gdy będę wiedzieć ze wszystko dobrze ginekologa na kolejnej wizycie 4 Marca :)
 
reklama
Do góry