reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Jak tam dziewczynki? U mnie straszny ból brzucha się pojawił i nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu 😒 ja wiem ze te bóle są normalne bo się wszystko w środku rozciąga no ale jednak dają popalić😩 na dodatek sąsiadka zza ściany kupiła sobie dziś papugę i kurde slychac to ptaszysko tak jakby było u mnie w domu 😂
U mnie też ból podbrzusza, do tego żołądek wczoraj nie dawał mi żyć :D
 
Cześć to znwou ja, więc tak.. podpisałam dzis papiery na operacje ale czy będzie dowiem się jutro.. bo jeszcze chcą koniecznie czekac, bo może jeszcze będzie ok.. ja poprostu chciałabym mieć to za sobą.. ciąża nie mogą zlokalizować bete dzis miala 1400 coś ale nie pamiętam dokładnie wiec będą jej szukać jutro jeszcze i rano się dowiem czy będzie operacja czy cos znowu wymyślą.. ogólnie powiem wam że nie przeżywam może jakos tej ciąży że nie wyszło, bardziej się boję o swoje życie tymabrdziej że mam małą kruszynkę dla której mam po co żyć.. czy któraś z mam miala może laparoskopowo usuwana ciąża? Podobno jeżeli jest taka mała to nie usną mi jajowodu tak mowil. Jestem tak przerażona tą narkozą że o niczym innym nie myślę nawet 🙄😕 sam ordynator mnie dzis badał i podjął taka decyzje ze jutro badania bety i usg zadecydują.
U mnie też przy takiej becie nie było niczego widać. Kazali czekać 2 tygodnie. Idę na początku marca na wizytę i liczę na to, że będzie już serduszko :) Gin pytała czy miewam bóle brzucha, bo to ponoć charakterystyczny objaw pozamacicznej, ale nie mam takich dolegliwości. Stwierdziła, że trzeba odczekać i zobaczyć. I u Ciebie też musi być wszystko dobrze!
 
U mnie też przy takiej becie nie było niczego widać. Kazali czekać 2 tygodnie. Idę na początku marca na wizytę i liczę na to, że będzie już serduszko :) Gin pytała czy miewam bóle brzucha, bo to ponoć charakterystyczny objaw pozamacicznej, ale nie mam takich dolegliwości. Stwierdziła, że trzeba odczekać i zobaczyć. I u Ciebie też musi być wszystko dobrze!
No właśnie tutaj dla nich coś jest nie tak, dzisiejszy dzień bedzie decydujący usg i beta.. mam na dzieje ze u ciebie wsyztsko bedzie dobrze, bo u mnie nawet nie liczę. ❤
 
Nie wiem nic na temat zabiegu który masz mieć robiony, ale jeśli chodzi o narkozę to jestem weteranką, bo już tyle razy to przeżyłam ze głowa mała.
Niczym się nie przejmuj, w ułamku sekundy poczujesz się najlepiej na świecie i odplyniesz. Po wszystkim jak się wybudzisz, prawdopodobnie nie będziesz od razu wiedziała co się dzieje, ale szybko ogarniesz. I pewnie będzie chciało ci się strasznie pic, ale nie można, wiec proś pielęgniarki chociaż o zwilżania ust gazą. Będzie wszystko dobrze. Trzymaj się 😉
Mam nadzieję że nie spanikuje od razu, a najgorszy jest strach ze się nie obudzę 🙄 mam nadzieję że będzie jak mówisz 😊
Narkoza jest spoko. Bierz glebokie wdechy to szybciej odlecisz. Usypiali mnie do wycinkow i skrobanki bo mialam diagnostyke z powodu podejrzenia nowotworu w grudniu. Obudzisz sie i wszytsko bedzie za Toba chociaz cicho licze, ze znajda ta Twoja ciaze w odpowiednim miejscu :)
Dziękuję mam nadzieję też😊 bo już się trzęsę na narkozę, a co do tej laparoskopii mówili że gdy nic nie znajdą odrazu zrobią mi też srobanke wlasnie za razem.
 
Cześć dziewczyny 😀 weekend udany ale intensywny to i czasu na forum nie było niestety, ale i odpoczęłam sobie nie powiem😀 dzisiaj już w pracy, ale jakoś weny brak... U mnie też niestety wzdęcia są cały czas, póki co nie znalazłam żadnego sposobu na to. Co do smarowania, to chyba już kiedyś pisałam, że ja się smarowalam balsamami takimi jak używałam na co dzień i mnie rozstępy minęły, ale myślę że to jest bardzo indywidualna kwestia.
Mnie tak nachodzi czasami ból podbrzusza jak na okres , ale to chwilę trzyma i potem spokój, nie wiecie kiedy takie bóle ustąpią całkowicie? Nie pamiętam jak to było poprzednio...
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) czy mogę się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu mam na 2 października, obecnie jestem w 8 tygodniu i 5 dni ciąży. To moja pierwsza ciąża. Jestem chyba tak samo szczęśliwa jak i przerażona bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi, że ciąża jest troszkę osłabiona i muszę odpoczywać, dlatego dostałam już pierwsze dwa tygodnie zwolnienia z pracy.
 
Do góry