reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Witaj 😊 ja prawie tak samo jak ty, OM 18/01, termin 31/10 albo 1/11. Beta i progesteron sprawdzam dziś, czekam na wyniki 😌 umawiałaś się już do lekarza?
Wczoraj próbowałam się umówić i niestety mój lekarz wyjechał i jest osiągalny dopiero 15.03... Nie wiem czy to nie za późno?
Z drugiej strony obiecałam sobie wrzucić na luz, jutro beta, co ma być to będzie. Jestem dobrej myśli 🤞🏻
A Ty umówiłaś już się do lekarza? 😀
 
reklama
Cześć, termin mam na 10.10 martwię się 😭 od czwartku miałam bole brzucha mdłości w piątek też źle się czułam. W sobotę mała poprawa ale w niedzielę nagle wszystkie dolegliwości ustały. Dziś z rana lekko mnie mdliło od zapachu i na tym koniec jakiś dolegliwości ciążowych. To moja 2ciaza pierwsza poroniłam w 11tyg 🙁 też tak macie?
A który to tydzień?
 
Wizytę mam w czwartek ale tej pory zwariuje 😭😭
To idź narazie na betę, może to cie uspokoi. Mnie też dużo rzeczy martwi u mnie. Cały czas mam bole brzucha, w nocy się nasilają. Pierwsza wizyte mam dopiero w środę i też się zastanawiam czy zagnieździło się prawidłowo czy jest wszystko ok. Ale staram się uspokoić żeby sobie nie zaszkodzic bardziej, bo nerwy nam tu nie pomogą 😉
 
Cześć, termin mam na 10.10 martwię się 😭 od czwartku miałam bole brzucha mdłości w piątek też źle się czułam. W sobotę mała poprawa ale w niedzielę nagle wszystkie dolegliwości ustały. Dziś z rana lekko mnie mdliło od zapachu i na tym koniec jakiś dolegliwości ciążowych. To moja 2ciaza pierwsza poroniłam w 11tyg 🙁 też tak macie?
Mnie męczył okropne mdłości i zmęczenie od ok. 5 tygodnia. Teraz jestem w 8 i jest już trochę lepiej, rano się źle czuję, a później w miarę przechodzi. Jak zaczynam robić się głodna to wtedy mdłości się nasilają. Ale każda kobieta inaczej przechodzi ciążę. Moja przyjaciółka nie miała żadnych typowych objawów ciążowych więc nie powinnaś martwić się na zapas 🙂 na pewno wszystko jest dobrze 🙂
 
Ja nie mam typowych objawów, zero wymiotów, mdłości to z 4 razy mi się zdarzyły i to po witaminach doslownie parę minut. Od dwóch dni to mam uderzenia gorąca i dużo częściej boli i ciągnie mnie brzuch niż wcześniej, sporadycznie.
 
Jeśli masz swojego zaufanego lekarza to chyba lepiej poczekac i kontrolować betę w międzyczasie, czy przyrasta - chyba że bardziej doświadczone dziewczyny tu na forum doradzą co innego. Ja się próbowałam zapisać dziś, ale lekarka nie dała jeszcze dyspozycyjności na marzec, więc muszę polować na termin 😅 ale beta dziś zrobiona, 1307, progesteron 20,58. Za parę dni powtórka, żeby sprawdzić czy ładnie rośnie 😊
Nie za pare dni a po 48h, w ten sposób powinno się sprawdzać przyrost. ✊🏻
 
reklama
Do góry