reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

No właśnie tutaj dla nich coś jest nie tak, dzisiejszy dzień bedzie decydujący usg i beta.. mam na dzieje ze u ciebie wsyztsko bedzie dobrze, bo u mnie nawet nie liczę. ❤
Mówili co ich niepokoi? :( Kurcze, oby wszystko było ok. Jak już wspomniałam, ja byłam u gin w 4t3d (poniedziałek). W sobotę 2 dni wcześniej miałam już betę 1400, ale na usg nie było jeszcze widać pęcherzyka. Gin sprawdzała jajniki, ale też cisza. Kazała czekać cierpliwie. Stwierdziła, że to bardzo wczesna ciąża. Teraz czeka mnie jeszcze 9 dni niepewności, ale wierzę, że będzie dobrze :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) czy mogę się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu mam na 2 października, obecnie jestem w 8 tygodniu i 5 dni ciąży. To moja pierwsza ciąża. Jestem chyba tak samo szczęśliwa jak i przerażona bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi, że ciąża jest troszkę osłabiona i muszę odpoczywać, dlatego dostałam już pierwsze dwa tygodnie zwolnienia z pracy.
Oczywiście! Witamy :)
 
Mówili co ich niepokoi? :( Kurcze, oby wszystko było ok. Jak już wspomniałam, ja byłam u gin w 4t3d (poniedziałek). W sobotę 2 dni wcześniej miałam już betę 1400, ale na usg nie było jeszcze widać pęcherzyka. Gin sprawdzała jajniki, ale też cisza. Kazała czekać cierpliwie. Stwierdziła, że to bardzo wczesna ciąża. Teraz czeka mnie jeszcze 9 dni niepewności, ale wierzę, że będzie dobrze :)
Ponieważ ja miałam normalnie miesiączkę no taka co zawszę oprócz skrzepów i cały czas plamie od 13stego. No właśnie nie tez sprawdzli mówią że w jajnikach nie ma ale w macicy jak dzis nie zobaczą to nie będą czkeac i ryzykować, bo jak peknie jajowod to fajnie nie będzie. Więc ten dzień jest decydujący choc fakt ciągle chodzą i się pytają czy mnie coś boli od ich pytań chyba zaczynam mieć bóle wszystkiego.. kurde to daj znać jak u ciebie się potoczyło za te 9 dni jestem ciekawa 😊
 
Ponieważ ja miałam normalnie miesiączkę no taka co zawszę oprócz skrzepów i cały czas plamie od 13stego. No właśnie nie tez sprawdzli mówią że w jajnikach nie ma ale w macicy jak dzis nie zobaczą to nie będą czkeac i ryzykować, bo jak peknie jajowod to fajnie nie będzie. Więc ten dzień jest decydujący choc fakt ciągle chodzą i się pytają czy mnie coś boli od ich pytań chyba zaczynam mieć bóle wszystkiego.. kurde to daj znać jak u ciebie się potoczyło za te 9 dni jestem ciekawa 😊
Ja miałam plamienia przez 3 dni, w terminie spodziewanej @. Teraz na szczęście cisza, ale kobieta zawsze już będzie żyć w stresie ;) zwłaszcza po stracie.
 
Ja miałam raz plamienie w zeszły czwartek, miałam akurat wtedy planowaną wizytę u lekarza. To był równo 8t, bardzo się przestraszyłam, ale lekarz powiedział mi, że z dzieckiem wszystko dobrze, muszę brać więcej leków i odpoczywać i zgłosić się na kolejną wizytę na dwa tygodnie, to będzie 4 marzec. Powiem Wam, że od tej pory jestem przerażona. Niby czuje się teraz dobrze, ale każdy ból czy jakieś zaklocie, a ja już panikuję.
 
Ja miałam plamienia przez 3 dni, w terminie spodziewanej @. Teraz na szczęście cisza, ale kobieta zawsze już będzie żyć w stresie ;) zwłaszcza po stracie.
Na szczęście mam małą to aż tak tego nie przeżywam wiadomo inaczej by było jak by to było pierwsze. No to dobrze u Ciebie w takim razie norlamnie wszystko przebiega wiec bedzie napewno dobrze 😊
 
reklama
Do góry