reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ile waza wasze pociechy ? Ja dziś byłam na usg jestem w 26 tygodniu i 5 dniu, dziecko wazy 960 g. Lekarz stwierdził, ze to trochę za mało .
Ja idę dopiero we Wtorek do lekarza😊Ale jak byłam w 25 tyg i byłam u lekarza ważył też koło kilograma i mi powiedziałam że duży że waży na 26 tydzień. Więc nie wiem czy za mało waży myślę że dobrze 😊
 
Ja jestem w 25tc i tez dzidzia jednego dnia jest malo aktywna a kolejnego kopie caly dzien.. nie wiem od czego to zalezy moze od tego co jem lub ile w danym dniu sie ruszam 🤔
 
Witajcie dziewczyny. Podczytuję czasem forum, nie udzielam się za bardzo ze względu na brak czasu :) w domu mam 3-latkę. Pisałyście ostatnio o skracaniu szyjki, mnie niestety dopadła ta przypadłość, myślę że ze względu na dosyć częste twardnienie brzucha. Pessar mam założony od 23tc na szyjkę 22mm, skrocila się w tydzień z 30mm. Do tego luteina, duphaston, magnez i globulki clotrimazolum co 2 dni. Przed założeniem miałam robiony posiew. Lekarz nie kazał cały czas leżeć, tylko się oszczędzać co i tak jest trudne przy małym dziecku w domu. Dodam że jestem w ciąży blizniaczej, obecnie 28tc. Wierzę że uda się donosić Maluchy do bezpiecznego terminu, marzy mi się 36tc ale jak dotrwam do 34 też będę zadowolona [emoji846]
 
Witajcie dziewczyny. Podczytuję czasem forum, nie udzielam się za bardzo ze względu na brak czasu :) w domu mam 3-latkę. Pisałyście ostatnio o skracaniu szyjki, mnie niestety dopadła ta przypadłość, myślę że ze względu na dosyć częste twardnienie brzucha. Pessar mam założony od 23tc na szyjkę 22mm, skrocila się w tydzień z 30mm. Do tego luteina, duphaston, magnez i globulki clotrimazolum co 2 dni. Przed założeniem miałam robiony posiew. Lekarz nie kazał cały czas leżeć, tylko się oszczędzać co i tak jest trudne przy małym dziecku w domu. Dodam że jestem w ciąży blizniaczej, obecnie 28tc. Wierzę że uda się donosić Maluchy do bezpiecznego terminu, marzy mi się 36tc ale jak dotrwam do 34 też będę zadowolona [emoji846]
Trzymam kciuki abyś donosiła jak najdłużej. Wyobrażam sobie jak musi być ciężko z maluchem w domku. A jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
 
Trzymam kciuki abyś donosiła jak najdłużej. Wyobrażam sobie jak musi być ciężko z maluchem w domku. A jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
Oj mam :) zgaga mi dokucza najbardziej, do tego ból pleców i podbrzusza, twardnienie brzucha, ogólne zmęczenie. Czyli standard ciążowy ;) pociesza mnie to że oby jeszcze choć 6 tygodni wytrzymać, bliżej niż dalej
Wyprawkę mam już praktycznie ogarniętą także choć o to jestem spokojna
 
Oj mam :) zgaga mi dokucza najbardziej, do tego ból pleców i podbrzusza, twardnienie brzucha, ogólne zmęczenie. Czyli standard ciążowy ;) pociesza mnie to że oby jeszcze choć 6 tygodni wytrzymać, bliżej niż dalej
Wyprawkę mam już praktycznie ogarniętą także choć o to jestem spokojna

No to jak wyprawka jest to możesz być spokojna ;)
Mnie też bolą coraz częściej plecy, drętwieją mi dłonie, bolą biodra. No i brzuch też ciagnie- w ciąża pojedyncza ;) dziś byłam na wizycie i szyjka ok, 3,3 cm ale luteinę dalej brac i spacery nie za długie. Mamy 28tc i malutka wazy 1.1kg.
 
reklama
No to jak wyprawka jest to możesz być spokojna ;)
Mnie też bolą coraz częściej plecy, drętwieją mi dłonie, bolą biodra. No i brzuch też ciagnie- w ciąża pojedyncza ;) dziś byłam na wizycie i szyjka ok, 3,3 cm ale luteinę dalej brac i spacery nie za długie. Mamy 28tc i malutka wazy 1.1kg.
To ja niestety nie wiem jaką wagę mają dzieci. Ostatni pomiar miałam w 22tc [emoji2368] czas lekarza zmienić, bo chyba powinien częściej to badać zwłaszcza przy blizniakach, eh
 
Do góry