reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

To ja niestety nie wiem jaką wagę mają dzieci. Ostatni pomiar miałam w 22tc [emoji2368] czas lekarza zmienić, bo chyba powinien częściej to badać zwłaszcza przy blizniakach, eh
Pewnie bada, ale wszystko w normie to nie mówi. Moja też nie zawsze mówi, muszę dopytać. Dzis powiedziała więcej bo męża ze mną wpuściła i mu tam opowiadała co i jak. Przez tego koronawirusa na początku widział na wizycie serduszkowej i dziś go w drodze wyjątku wpuściła- a malutka jak na zlosc pokazała tylko cipkę 🙈 twarzy nawet nie było opcji zobaczyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
 
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
Piękne wyniki z cukru.
Ja miałam 73, 154 i 146. W normach ale muszę mniej tych ciastkow jeść 🤣
My już mamy imię : Hania ;)
 
My już końcu wybraliśmy. Będzie Kornel. Chcoiaz dzisiaj miałam sen że urodziłam córeczkę [emoji33]
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
 
reklama
Do góry