reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Swoją drogą to naprawdę widać że mnóstwo osób bierze euthyrox.. nawet do tej pory nie zdawałam sobie z tego sprawy.. kiedyś mój lekarz endokrynolog straszył mnie że nie zajde w ciążę przez niedoczynność tarczycy i naprawdę się tym przejelam. Później nagle się okazało że jestem w ciąży (wpadka) a lekarz że to jest cud, później z mężem chcieliśmy drugie dziecko i się nie udawało przez pół roku lekarz twierdził że nie zajde , zmieniłam lekarza i zaszłam w ciążę więc widocznie niektórzy lekarze nie wiedzą co mówią albo nie jeżdżą się dokształcać eh nie wiem
O widzisz mi też endokrynolog wmawiała że napewno nie ma szans abym zaszła w ciążę. Poszłam sobie od niej bo zamiast mnie leczyć to chyba z 8 mcy mnie wnerwiała. A tu masz ci los ciąża.
 
reklama
Nie wiem czemu niektórzy lekarze tylko umieją dołować człowieka a oni są po to żeby pomagać i leczyc
Bo to tylko ludzie. Potrafią dołować, mylić się, gadać głupoty jak nie wiedzą co to itp. Dlatego w ważnych rzeczach powinno się konsultować nie z jednym, a z kilkoma lekarzami.

Niektórzy jak nauczyciele nie mają do swojej pracy powołania i to od razu widać.
 
Dodaje tabelkę w formie linku i zdjecia :



Prosimy o dokladna weryfikacje bo czas zamknac wątek.. na liscie jest nas ponad 70, a odzywa sie garstka.. nie chcemy nikogo skrzywdzic.
Zobacz załącznik 1096098
Mi się link nie otwiera, pokazuje tak jak na załączniku.
Ale na zdjęciu jest ok, można dopisać serduszko [emoji169]
Screenshot_20200324-210344.jpg
 
reklama
jestem po wizycie wg usg 10+1 :) dzidzia rośnie, serce pika :) dla tych co pamiętają ze miałam coś co było prawdopodobnie dodatkowyn płatem łożyska na usg jakby calkowicie znikło, niby pepowina jest pogrubiona ale wyglada na to ze wszystko jest ok [emoji4] następna wizyta za miesiąc, a za 2 tyg prenatalne prywatne :)
Super, bardzo się cieszę że to "coś" znikło i ciaza ładnie się rozwija :)
 
Do góry