reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wiecie, dużo tematów powstaje w napływie chwilowych potrzeb, przemyśleń i emocji. Jakieś 2 tygodnie temu pojawiły się zwierzaki, teraz są słodkości. Były tematy kontrowersyjne, obawy związane z dzidzia i ciążą, temat nudności i radzenia sobie z nimi no i fotki i info po badaniach. Do wyboru do koloru 😊 wystarczy że ktoś zacznie temat bo ma ochote pogadać to mysle że jest szansa żeby znalazł sie ktoś chętny do pogadania 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊
Jestem U Was świeżakiem zarówno forumowym jak i ciążowym, a widzę że mamy tu sporo doświadczonych już Mamusiek 🥰
Słuchajcie, jestem aktualnie 8+3 I termin na 28.10, ale do brzegu, chyba nigdy nie byłam tak chora jak teraz. Niby przeziębienie, bez wysokiej gorączki ale od 3 tygodni tak męczy mnie kaszel, zatkane uszy i gardło że szok. Żadnych leków na objawy nie można, lekarz po tygodniu zdecydował się na antybiotyk, który co prawda pomógł o tyle o ile ale strasznie stresuje sie czy to wszystko nie zaszkodzi fasolce 🙁🙁 moze z doswiadczenia cos poradzicie? Bo miody, maliny, i wszelkie domowe sposoby zawodzą.. [GROUP=][/GROUP]
Ja też ostatnio przechodziłam ostre przeziębienie i pomogło mi i to bardzo picie naparu z kwiatostanu lipy. Niby nic, ale daje jednak dużo. Także polecam :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20200320-151131_Photos.jpg
    Screenshot_20200320-151131_Photos.jpg
    108,9 KB · Wyświetleń: 64
@Leexi ja byłam chora od początku ciąży przez dwa miesiące. Katar kaszel wszystko razem. Nic nie brałam bo już czułam że ciąża a wszyscy dookoła do mnie idź do lekarza idź na zwolnienie. W domu weź leki. na szczescie samo przeszło bez antybiotyków. Wiem że niektóre antybiotyki są dozwolone w ciąży więc myślę że nie masz się co martwić. Zdrowiej. A te solne inhalacje i maliny też możesz jeść dla przyjemności.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś miała już usg genetyczne?? Ja mam w środę ale boję się, że odwolaja w związku z wirusem, co myślicie? Jutro tam zadzownie, bo miała dzwonić sekretarka na wywiad przed wizytą, tak mówił lekarz przy rejestracji ale cisza do tej pory
 
Do góry