reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A ja dzis jak sie zbiore w sobie to jeszcze racuchy drozdzowe zrobie. Poki co walcze z obiadem. Placki ziemniaczane z gulaszem wegierskim. Na ostro to moze mi ryjek odetka [emoji23]
 
Ja też tu jestem dziewczyny i czytam, ale czuję się fatalnie, mdłości, wymioty, złe samopoczucie... jestem na l4 od 4tygodni bo nie dawałam rady.. :( mam nadzieję, że uda mi się wrócić na pracę zdalną od kwietnia. Dziś 11+2, w piątek mam usg, potwierdzone już przez rejestrację, ale potem muszę się jeszcze zapisać na prenatalne, mam nadzieję, że się uda! :)
 
Dziewczyny, czy któraś miała już usg genetyczne?? Ja mam w środę ale boję się, że odwolaja w związku z wirusem, co myślicie? Jutro tam zadzownie, bo miała dzwonić sekretarka na wywiad przed wizytą, tak mówił lekarz przy rejestracji ale cisza do tej pory
Zależy od danego punktu. Mi odwołali w dwóch miejscach, ostatecznie w lux med się udało.
 
Wszystkie nowe dziewczyny proszę o wiadomość priv z danymi... ostania @,termin porodu z usg, termin porodu z @, wiek, miejscowosc..

Dziewczyny ja może mam trochę inne podejście do życia ale wydaje mi się, że nawet czasami podpisanie komus dosadnie to nie jest kłótnia, wyrażenie swojej opinii to nie jest kłótnia, a tutaj czasami jak 2 osoby mają różne zdania i je wypowiadają to osoby trzecie biorą to za kłótnie. W moim odczuciu wolę komuś coś napisać wprost niż za plecami do kogos innego pisać... nie trzymam urazy.
 
reklama
Do góry